FREE DOWNLOAD

Nauki Norweskiego.

  • SEARCH TYPE
  Nauki Norweskiego. icon

  Nauki Norweskiego.

  by: Yapping Puppy 22 7.4

  7.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Ta aplikacja jest dla nauki norweskiego. Idealny dla początkujących, jak i turystów.Aplikacja zawiera fiszki norweskich i polskich zwrotów w 53 obszarów tematycznych, takich jak biznes, zwiedzanie lotniska, lekarz, hotel, taxi, restauracja, zaprzyjaźnienia się, Numery, zakupy, żywność, zwierzęta, bus, i wiele innych. Obejmuje również 20 kategorii gramatycznych i 30 czasowników koniugacji czasowników w większości czasów. Wymowa jest łatwe z fonetyczna każdego norweskiego frazy.
  Postęp nauki jest oceniany w badaniu siebie modułów. W ten sposób można stwierdzić, czy trzeba więcej studiuje opanować dziedzinę. Spróbuj zdobyć 100%, aby uzyskać 5 gwiazdek!
  Dostępne są również 2 ekscytujące szybkie gry do nauki norweskiego zabawy.Gra matcher testuje pamięć poprzez znaleźć ukryte pary norweskich i polskich zwrotów za pól zanim zegar skończy.Gra suwak sprawdza oko ręka koordynacji klikając na pasujące frazy przesuwne szybko po ekranie, przed czasem jest poza. Nie czekaj. Wypróbuj je teraz!

  Tags: norweski na a , gry do nauki norweskiego , fiszki norweskie chomikuj , norweski chomikuj , norweski na , norweski , nauka norweskiego aplikacja a , nauka norweskiego aplikacja na a za frii , nauka norweskiego apps

  Users review

  from 22 reviews

  "Great"

  7.4