FREE DOWNLOAD

Nazım Hikmet Kendi Sesinden

  • SEARCH TYPE
  Nazım Hikmet Kendi Sesinden icon

  Nazım Hikmet Kendi Sesinden

  by: ARSLAN 98 9.2

  9.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Büyük Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendi okuyor. Kendi sesiyle Nazım Hikmet'in şiirlerini dinlemek istemez misiniz? Bu uygulama sayesinde artık bu mümkün. İçerisinde şairin kendisinin okuduğu 15 şiir bulunuyor. Gün geçtikçe bu arşiv arttırılacaktır. Uygulamada virüs yoktur. Bazı virüs programları içerisindeki reklamları virüs olarak algılayabilmektedir. Bu da virüs programının hatasıdır. Sesler uygulamanın içinde mevcuttur. İsterseniz uygulamanın içindeki tek bir buton ile internete bağlanarak oradan da video şeklinde dinleyip izleyebilirsiniz.

  Şair Nazım Hikmet şiirlerini kendisi okuyor. İstediğiniz bir şiir varsa eğer, video klibinin linkini gönderirseniz ilk güncellemede uygulamaya eklenecektir.

  Tags: nazım hikmet kendi sesinden şiirler indir , nazım hikmet kendi sesinden şiirleri indir , necip fazıl , nazım hikmet kendi sesiyle indir bedava , nazim hikmet comments , şairlerin kendi sesinden şiirleri di̇nle indir , ahmed arif siirleri kendi sesinden , nazım hikmetin kendi sesinden şiirler indir , nazım kendi sesinden şiirlerindir

  Users review

  from 98 reviews

  "Awesome"

  9.2