FREE DOWNLOAD

NIEMIECKI OFFLINE - BEZPŁATNA

  NIEMIECKI OFFLINE - BEZPŁATNA icon

  NIEMIECKI OFFLINE - BEZPŁATNA

  by: 851 8.2

  8.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Język Niemiecki - nauka słówek offline, interaktywne fiszki, niemiecki z obrazkami, lektor niemiecki, własne zestawy słówek niemieckich, słownik niemiecki.

  Dzięki aplikacji NIEMIECKI OFFLINE będziesz miał zawsze pod ręką całkowicie za darmo bogatą bazę słówek niemieckich, podzielonych na zestawy i kategorie. Aplikacja pozwala na synchronizowanie słówek do trybu offline wraz z nagraniami wymowy niemieckich lektorów i przypisanymi do nich obrazkami. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się niemieckiego gdziekolwiek jesteś: w domu, szkole, pracy, metrze, tramwaju...

  ZACHĘCAMY KAŻDEGO DO SYNCHRONIZOWANIA SŁÓWEK DO TRYBU OFFLINE (PRZYŚPIESZA TO DZIAŁANIE APLIKACJI, UNIEZALEŻNIA OD STABILNOŚCI POŁĄCZENIA Z SIECIĄ).

  NIEMIECKI OFFLINE to aplikacja do nauki słówek języka niemieckiego.
  Posiada 8 metod nauki:
  *FISZKI ANGIELSKIE,
  *PROSTE ODPYTYWANIE,
  *PREZENTACJA SŁÓWEK,
  *ODPYTYWANIE Z OBRAZKAMI,
  *NAUKA ZE SŁUCHU,
  *NAUKA Z ROZPOZNAWANIEM WYMOWY,
  *WYBIERANIE,
  *KARTONIKI,

  Zaletą aplikacji jest jej prostota, lekkość, działanie w trybie offline (bez dostępu do internetu). Aplikacja posiada zestaw ponad 16 tys słówek podzielonych na niemal 250 różnych zestawów tematycznych. Zestawy słówek możesz przeglądać kategoriami jak i poziomami (A1, A2, B1, B2, C1, C2). Aplikacja jest totalnie darmowa bez żadnych ukrytych opłat! Działa bez dostępu do internetu! Nie wymaga rejestracji, logowania czy innych zbędnych formalności! Nagrania wymowy i obrazki są również dostępne w trybie offline.

  Wiecej szczgółów na: http://elector.pl
  Polub nas na facebooku: http://facebook.com/electorpl
  Skontaktuj się z nami w razie problemów: michzio@hotmail.com

  Jeżeli spodobała ci się aplikacja nie zapomnij dodać pozytywny komentarz pomożesz w ten sposób innym osobom w wyborze aplikacji :)

  Users review

  from 851 reviews

  "Great"

  8.2