FREE DOWNLOAD

Özgür İngilizce

  • SEARCH TYPE
  Özgür İngilizce icon

  Özgür İngilizce

  by: metinogtem 85 6.8

  6.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Özgür İngilizce içerğinin kullanıcılar tarafından oluşturulduğu ingilizce öğrenme uygulamasıdır .

  PEKİ NASIL ?

  CHAT : Chat seçeneği ile sizin gibi uygulamayı kullanan kişilerle canlı olarak yazışabilir , ingilizcenizi geliştirebilirsiniz.. Chat bölümünde sadece ingilizce konuşulur.. Böylece ingilizce öğrenmek daha kolay olur ve yanlışlar daha kolay görülerek düzeltilebilir..
  Smiley ( surat , gülücük ) ifadeleriyle facebook ve diğer sosyal ağlardaki gibi birbirinize smiley gönderebilirsiniz.
  Resim gönderme özelliğiyle birbirinize resim gönderebilir , gönderilen resimleri telefonunuzun galeri bölümüne kaydedebilirsiniz... Anlamadığınız kelime ya da bilmediğiniz objelerin resimlerini çekerek karşı tarafa sorabilrsiniz... Böylece demek istedikleriniz daha net bir şekilde anlaşılır .. Resimler ister kameradan o anda çekerek , istersenizde galeriden daha önceden kayıtlı olabilir.

  KELİME - CÜMLE PRATİĞİ : İngilizce öğrenmek için Kelime , Cümle pratiği yapabilirsiniz . Kelimeler Türkçe - İngilizce şeklindedir ve ingilizce teleffuzları mevcuttur.

  TEST : Kendinizi denemek için de uygulama içinde İngilizce Test yapabilirsiniz.Testler ingilizce kelime-cümle ve bunların türkçe karşılığıdır. Test sonunda yanlış cevaplarınızı görüp tekrardan tercih yapabilir ve eksik bildiğiniz kelimelere yoğunlaşabilirsiniz

  CHAT : Pratiğinizi artırmak ve gerçek hayattaki gibi canlı pratik yapmak isterseniz uygulama içinde sizin gibi uygulamayı kullananlarla chat yapabilir , ingilizce seviyenizi geliştirebilirsiniz . Chat seçeneği uygulama içinde ingilizce seviyenize en çok yardımcı olan seçenektir.

  KELİME - CÜMLE - TEST LER NEREDEN GELİYOR ?

  Uygulama içerisinde yer alan bütün bilgiler sizin gibi uygulamayı kullananlar tarafından sağlanır ve sizden de içerik eklemeniz beklenir. İnternetiniz olduğu zaman uygulama içerisinde GÜNCELLE seçeneğine tıklayarak son içerikleri kendi telefonunuza alabilir ve internetiniz olmadığı zaman da bu kelimelerle çalışabilirsiniz.

  Bilgiler CLOUD da tutuluyor ve paylaşılan bütün bilgiler cloud a kaydediliyor . Yönetici gelen kelimeleri onaylama , düzeltme , silme işlemlerinden sorumlu.

  CLOUD olarak NETMERA kullanılmaktadır.

  NETMERA : CLOUD konusunda çok iyi yazılımcılara sahip olan ve ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılayan CLOUD servisi. Servisin geliştiricisi İNOMERA. Uygulamayı geliştiren olarak da NETMERA nin geliştirilmesine stajer olarak yardım ettim.

  YANLIŞ - EKSİK İÇERİKLER VARSA NE OLACAK ?

  Eğer ki bir içerik size göre eksik ya da yanlış ise o kelimeyi uygulama içerisinde düzenleyip bize gönderebilirsiniz . Bizim onaylamamamız sürecinde kelimeyi kimse görmez ve yanlış kelimeyi öğrenmezler

  Uygulamada Reklam olarak Leadbold kullanılmıştır . Uygulama ücretsiz listelendi ve kazanç olarak reklam tercih edildi.Leadbolt reklamları ile internet bağlantınız varsa günde 2 kere Bildirim olarak reklam alırsınız . Leadbolt kullanmammım nedeni uyguama içinde reklam kullanarak dikkat dağıtmak istememem.

  GELİŞTİRİCİ KİM ?

  Metin ÖGTEM
  Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıf öğrencisi
  2013 mezunu inşallah :)
  metinogtem@gmail.com

  Tags
  ingilizce , öğrenme , kurs , dil , pratik , türkçe , metinogtem , turkish , english , netmera , cloud , message , dil , öğrenme , kart , kartları , chat , konuşma , pratik , canlı sozluk, ceviri, translation, reference, turkce, turkish, turk , sohbet
  kelime ezberlemek, kelime, öğrenmek, kelime öğrenmek, ingilizce, türkçe, mesleki ingilizce, kelime çalışma, kelime test, test, ingilizce test, yarışma, free, online, free words, learn words, english, turkish, word test, kelime ezber, kelime ezberleme, ezber, öğren, öğrenme, kelime oyunu, oyun, ingilizce türkçe program, ingilizce türkçe kelime oyunu, türkçe ingilizce kelime, ingilizce kelimeler, ingilizce öğrenme programı, ingilizce öğrenme oyunu, ingilizce geliştirme, kelime hazinesini geliştirme oyunu, hem eğlen hem öğrenme, ingilizce seviye testi, ingilice kelime testi

  Tags: özgür ingilizce , metin öğtem namık kemal , yazışarak ingilizce öğrenme programı , namık kemal üniversitesi bilgisayar mühendisliği sözlük , türk dili özgür öğrenmek , ingilizçe kelimeler nasıl ezberde tutulur , yazışarak ingilizce öğrenmek , pc ile yazısarak ingilizce öğrenmek

  Users review

  from 85 reviews

  "Good"

  6.8