FREE DOWNLOAD

Słownik angielski dla dzieci

  • SEARCH TYPE
  Słownik angielski dla dzieci icon

  Słownik angielski dla dzieci

  by: cyklop 25 8.2

  8.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Słownik języka angielskiego dla dzieci. 1600 haseł, zdjęcia, nagrania lektorów!

  Słownik języka angielskiego dla dzieci (także dorośli mogą się z niego uczyć ;-)).
  Słownik zawiera polskie tłumaczenia angielskich słówek, ponadto każde słówko zilustrowane jest obrazkiem lub zdjęciem.
  Każde słówko można kliknąć, aby usłyszeć głos lektora w języku angielskim. Słówka nagrane są w 2 wersjach - brytyjskiej i amerykańskiej.

  Uwaga, słownik wymaga ciągłego połączenia z internetem! Zaleca się korzystanie przez WIFI lub w przypadku braku limitów na internet u operatora.

  Słownik jest częścią internetowego kursu języka angielskiego FunEnglish.PL dla dzieci w wieku 6 - 12 lat. http://funenglish.pl.
  W ramach kursu dzieci uczą się przez gry edukacyjne, oglądając filmy z anglojęzycznymi lektorami, słuchając czy śpiewając angielskie piosenki czy rozwiązując fotolekcje.

  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (działanie 8.1) na lata 2007-2013 oraz z Budżetu Państwa.

  Uwaga, aplikacja zawiera kod zniżkowy (10%) do serwisu FunEnglish.pl! Wystarczy kliknąć na przycisk "About" wewnątrz aplikacji! Nie trzeba mieć konta w serwisie, można zalogować się kontem z serwisu Facebook!

  Słowa kluczowe: słownik angielskiego, słownik angielski dla dzieci, slownik angielskiego, slownik angielski dla dzieci, funenglish, funenglish.pl

  Tags: angielski na a , aplikacje angielski , język angielski dla dzieci do pobrania , angielskie dla dzieci , słownik angielski obrazki , jezyk angielski aplikacja , słownik angielskiego , kurs angielskiego na , słownik angielskiego dla dzieci z obrazkami

  Users review

  from 25 reviews

  "Great"

  8.2