FREE DOWNLOAD

Výuka angličtiny - Slovíčka 1

  • SEARCH TYPE
  Výuka angličtiny - Slovíčka 1 icon

  Výuka angličtiny - Slovíčka 1

  by: 3 9.4

  9.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Anglická slovíčka nikdy nezapomenete, protože Vás učí přednostně ta, která umíte nejméně. Na rozdíl od většiny jiných podobných programů obsahuje i výslovnost namluvenou rodilým mluvčím a také psanou výslovnost. Program Angličtina - Slovíčka je rozdělen do 30ti lekcí. Vše včetně mluvené výslovnosti funguje offline, nemusíte tedy být nutně připojeni k internetu!

  S ohledem na rychlost a pohodlnost výuky na telefonu či tabletu se výuka neprovádí psaním, ale výběrem z nabízených možností. Správný překlad je přitom také přečten (volitelné) rodilým mluvčím. Program obsahuje stejný memorovací algoritmus, jako verze pro MS Windows (program Language Teacher). Pamatuje si všechny vaše odpovědi a dává vám slova nebo věty, které umíte méně, v takových intervalech, abyste se jej co nejrychleji naučil/a. Postup výuky i dosaženou znalost můžete sledovat na přehledném diagramu.

  Firma LangSoft s.r.o. je výrobcem programů PC Translator GB (program pro překlad z angličtiny do češtiny a naopak) a Language Teacher GB (program pro výuku angličtiny), online slovníků a dalších jazykových produktů. Nyní je program PC Translator standardem mezi slovníky i překladovými programy a má více jak 40.000 registrovaných uživatelů. Redukované anglické slovníky ze starších verzí programu PC Translator jsou použity i u většiny anglicko-českých online slovníků na českém internetu.

  Tags: free program vyuka angličtiny , výuka angličtiny , jak si pamatovat učivo , učení slovíček , education slovní zásoba , anglictina slovicka 1 a , slovíčka widget , education slovíčka , výuka angličtiny slovíčka

  Users review

  from 3 reviews

  "Awesome"

  9.4