DOWNLOAD  $2.59

Výuka francouzštiny - slovní zásoba

  Výuka francouzštiny - slovní zásoba icon

  Výuka francouzštiny - slovní zásoba

  by: 2 7

  7 Users
  rating
  DOWNLOAD  $2.59

  Screenshots

  Description

  Jednoduchá a rychlá výuka francouzské slovní zásoby s pokročilým memorovacím algoritmem. Obsahuje výslovnost namluvenou rodilým mluvčím. Výuka je rozdělena do 30ti lekcí. Program obsahuje pečlivě vybranou slovní zásobu (1200 výukových dvojic) nutnou pro základní konverzaci ve francouzštině.

  Výuka probíhá výběrem z nabízených možností, nic nemusíte psát. Výukový program si pamatuje si všechny vaše odpovědi a učí vás přednostně slova nebo věty, které umíte méně, a to v takových intervalech, abyste se jej co nejrychleji naučil/a. V závislosti na Vaší dosažené znalosti pak automaticky rozšiřuje rozsah výuky. Postup výuky i dosaženou znalost můžete sledovat na přehledném diagramu. Pro opakované čtení výslovnosti stejného slova podržte prst na vybraném slově déle. Vše včetně mluvené výslovnosti funguje offline, nemusíte tedy být nutně připojeni k internetu.

  Společnost LangSoft s.r.o. je výrobcem programů PC Translator (program pro překlad textů) a Language Teacher (program pro výuku cizích jazyků), slovníků pro mobilní telefony a tablety se systémem iOS a Android, online slovníků na webu a mnoha dalších jazykových produktů. Informace o dalších produktech najdete na www.langsoft.cz.

  Users review

  from 2 reviews

  "Great"

  7