FREE DOWNLOAD

Yasin Tebareke Amme Sesli Görü

  • SEARCH TYPE
  Yasin Tebareke Amme Sesli Görü icon

  Yasin Tebareke Amme Sesli Görü

  by: ARSLAN 1.7K 8.8

  8.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Tüm dini günlerde ve özel günlerde sürekli okuduğumuz Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim'in Kalbi Yasin-i Şerif'i, Kabir azabını azaltan Mülk ( Tebareke ) suresini, olmasını çok istediğimiz bir duamızdan önce okuduğumuz Fetih Suresi'ni, nebe ( Amme ) Suresi'ni e Rahman Suresi'ni bu uygulama ile yanınızda taşıyabilirsiniz. Uygulamamızda Yasin, Mülk, Nebe, Rahman ve Fetih Sureleri bulunmaktadır. İster Arapça, ister Türkçe harflerle Arapça, ister mealini okumak isteyin. Hepsi mevcuttur. Ayrıca Sureleri dinleyebilir ve isterseniz ok işaretiyle takip edilen videolarını izleyebilirsiniz.

  - Yasin Suresi
  - Mülk (Tebareke) Suresi
  - Nebe (Amme) Suresi
  - Rahman Suresi
  - Fetih Suresi

  ister oku, ister dinle, ister izle. Hepsi bu uygulamada mevcuttur. Surelerin yazımında bir hata varsa lütfen bildirin. Hemen düzelteyim. Bize de dua ederseniz sevinirim.

  Tags: yasin tebareke amme oku dinle , yasin tebareke amme dinle , yasin tebareke amme oku , yasin tebareke amme surelerini dinle , görüntülü yasin taberake amme duaları , sesli görüntülü yasini şerif okumak istiyorum , yasin tebareke amme arapça oku , sesli yasini şerif tebareke amme dualar , yasin tebareke amme fetih rahman indir

  Users review

  from 1.696 reviews

  "Great"

  8.8