DOWNLOAD  $4.99

Základní angličtina 2

  • SEARCH TYPE
  DOWNLOAD  $4.99

  Screenshots

  Description

  #1 aplikace pro angličtinu - vstřebávejte angličtinu zábavně - učte se bez biflování a přirozeně!

  Chcete CIZÍ JAZYK OPRAVDU OVLÁDAT a rovnou v něm i MYSLET, tj. rozumět rodilým mluvčím a mluvit se správným přízvukem bez překládání? Pak POZORNĚ čtěte dál!

  Výuka angličtiny naprosto unikátní metodou, vědecky podloženou a již ověřenou mnoha našimi zákazníky po celém světě. Je to nejefektivnější metoda pro výuku cizích jazyků pro samouky! Využijete až 97 % svých smyslů a logickou paměť – nejúčinnější druh paměti, kdy se informace ukládají v logickém celku (celá věta, příběh). Podobným způsobem se rodný jazyk naučí i malé děti, tak proč ne vy?! Nejdříve poslouchají, pak napodobují dospělé a nakonec se samy snaží tvořit vlastní slovní spojení a věty. Naučíte se JEN správnou výslovnost - slyšíte jen opravdové rodilé mluvčí.

  Jednotlivé lekce jsou pečlivě vybrány rodilými mluvčími z USA a UK. Konverzace je tedy založena na praktických situacích, v kterých se můžete běžně ocitnout i vy.

  Výhody metody:
  * nebiflujete se samostatná slovíčka
  * neučíte se nudnou gramatiku
  * nepotřebujete žádný slovník
  * snadno pochopíte, jak správně sestavovat anglické věty

  Aplikace má snadné a intuitivní ovládání.

  Kurz obsahuje tyto lekce:
  * Jak studovat - 8 minut zvukových stop ve 44 větách
  * Hláskování a výslovnost - 7 minut, 18 vět
  * Chování, emoce, pocity - 45 minut, 334 vět
  * Zábava - 40 minut, 252 vět
  * Telefonování - 13 minut, 222 vět
  * Pracovní pohovory - 18 minut, 245 vět

  Chcete-li více lekcí, vyzkoušejte aplikace Klasická angličtina, Obchodní angličtina nebo Angličtina PREMIUM, ke kterým získáte Nepravidelná slovesa + Hláskování a výslovnost zdarma jako BONUS.

  Pro další informace navštivte prosím www.Smart-Language.com.

  Na kvalitě a vaší spokojenosti nám záleží. Pokud nám chcete něco sdělit, učiňte tak prosím nejlépe přímo z aplikace odesláním zprávy na podporu - jen tak vám na to můžeme reagovat.