FREE DOWNLOAD

coigdzie.pl

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Jesteś na mieście, w podróży służbowej, na wakacjach? Coigdzie.pl za darmo powie Ci, co dzieje się w okolicy. Masz ochotę pójść do kina, teatru czy na koncert? Coigdzie.pl dostarczy Tobie najdokładniejszą w Polsce i aktualizowaną codziennie informację o wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych, dla dzieci czy sportowych.

  Aplikacja coigdzie.pl to kilkanaście tysięcy wydarzeń z całej Polski, ponad 2000 koncertów, 3000 spektakli teatralnych oraz 130 000 projekcji kinowych w każdym miesiącu. W każdym tygodniu informujemy o prawie 34 000 projekcji filmowych w ponad 350 kinach w Polsce.

  Nasza aplikacja dostarcza najświeższe informacje, wszystkie dane o repertuarach i wydarzeniach aktualizujemy codziennie,

  W aplikacji coigdzie.pl:
  - sprawdzisz, co ciekawego dzieje się w Twojej okolicy
  - zobaczysz, co jest grane w najbliższych kinach
  - sprawdzisz, gdzie wyjść i jak spędzić wieczór w miejscowości, do której wyjeżdżasz
  - zlokalizujesz wydarzenie na mapie
  - jednym kliknięciem skontaktujesz się mailowo lub telefonicznie z organizatorem imprezy
  - w sekcji polecane znajdziesz wydarzenia w Twojej okolicy rekomendowane przez coigdzie.pl
  - wyszukasz konkretne wydarzenie po wybraniu słowa kluczowego (gatunek, nazwa czy artysta) w wyszukiwarce oznaczonej lupką

  Każde wydarzenie posiada obszerny opis, grafikę, godzinę rozpoczęcia i adres wydarzenia, lokalizację na mapie, informację o cenach biletów, telefon oraz link do strony organizatora wydarzenia. W menu aplikacji możesz zmienić lokalizację, datę i promień wyszukiwania.

  Sprawdź, gdzie warto być!

  Users review

  from 1.142 reviews

  "Great"

  8.6