FREE DOWNLOAD

Gülme ve Kahkaha Sesleri

  • SEARCH TYPE
  Gülme ve Kahkaha Sesleri icon

  Gülme ve Kahkaha Sesleri

  by: Studio Rain 19 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  KULLANMA TALİMATI:
  Bu programdan maksimum düzeyde yararlanabilmek için:
  -Kalabalık ortamlarda, özellikle metrolarda, vapurlarda, otobüslerde, trenlerde ve kapalı ortamlarda, en az 1 dakika kadar programda sesleri çalar şekilde açık bırakınız. Çok kısa süre sonra siz dahil çevrenizdeki insanların yavaş yavaş gülmeye başladıklarını göreceksiniz.

  Gülme terapisiyle bulaşıcı mutluluklar yaratın. Gülmenin faydaları bu kadarla da değil. Güldüğümüz zaman bedenimizde tam 300 kas birden çalışıyor, serotonin hormonu salgılanıyor ve stres hormonu salgılanmasını engelliyor.
  Gülmek sağlık için mükemmel bir ilaç. Siz de sevdiklerinize çabucak bulaştırıp, bol kahkahalar atabileceğiniz bir uygulama deneyerek gülmenin zevkine varabilirsiniz.
  Bu uygulamayı herhangi bir ortamda açarak, belli bir süre dinledikten veya dinlettikten sonra herkesin gülme krizine gireceğini görebilirsiniz.

  We love creating apps, and want to keep them free forever. In order to keep our development running we are using a search service to generate some revenue from this free app. This app will add a couple search links on your device in the form of an icon, bookmark link and browser homepage. You may delete them easily (drag to the trash or delete the link for the browser), if you choose to use them, thanks!

  Tags: gülme sesleri , dizi gülme sesleri , kahkaha sesleri , gülm ses , yetişkin gülme sesi , gülme sesi dinle , komik kahkaha sesleri , kahkaga sesi , insan gülme sesi

  Users review

  from 19 reviews

  "Great"

  7.8