FREE DOWNLOAD

Kawały i Dowcipy

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Zupełnie nowa aplikacja zoptymalizowana wielkość i funkcjonaliści. Dodane nowe paczki kawałów i dowcipów od użytkowników.

  Nowość - teraz każdy ma możliwość zgłaszania własnych kawałów, dzięki temu aplikacja jest na bieżąco aktualizowana o najnowsze dowcipy !!!

  W tej aplikacji otrzymasz zbiór około 8000 tysięcy kawałów i dowcipów w kilkudziesięciu kategoriach. Idealna aplikacja na wakacje, spotkanie przy piwie, imprezę, w podróży itd.

  UWAGA !!! W celu dodatkowego usprawnienia działania aplikacji zalecamy aktualizację systemu Android do najnowszej wersji dostępnej dla Twojego modelu smartfona. Ta operacja w 99,9% przypadków eliminuje wszystkie problemy/błędy (informacja od użytkowników aplikacji).

  Po ściągnięciu aplikacji kawały i dowcipy będą zainstalowane w Twoim smartfonie - żeby je przeglądać nie musisz mieć dostępu do internetu.

  W aplikacji możesz bardzo łatwo:
  - wyszukać dowcip po dowolnym słowie - NOWOŚĆ jedynie w naszej aplikacji
  - tworzyć bazę swoich ulubionych żartów,
  - wysyłać śmieszne dowcipy za pomocą maila, sms i innych zainstalowanych w telefonie komunikatorów,
  - publikować najlepsze dowcipy na portalach społecznościowych Facebook, Twitter, NK i innych z których korzystasz.

  Tutaj znajdziesz wszystkie najpopularniejsze polskie kategorie żartów: o blondynkach, o babie, o policjantach, o teściowej, o Chucku Norrisie, o Jasiu, o bacy, erotyczne, dla dorosłych i wiele innych.

  Aplikacja będzie często aktualizowana o nowe kawały i dowcipy.

  Baw się dobrze i rozśmieszaj swoich znajomych !!!

  Uwaga
  Jeżeli coś w aplikacji nie działa prawidłowo, zanim wystawicie niską ocenę prosimy o wypełnienie formularza opisującego problem http://apps.examobile.com/jokes/. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem, tak żeby aplikacja sprawnie działała na każdym urządzeniu.

  Tags: 1000 dowcipów na a , kawały dowcipy , kawaly o divach , dowcipy na smarfony , dowcipy o bacy , dowcipy na smartfony , paczki kawałów do pobrania , 1000 dowcipów na telefon , kawały na telefon

  Users review

  from 2.083 reviews

  "Great"

  8