FREE DOWNLOAD

Sayisal Loto Pro

  • SEARCH TYPE
  Sayisal Loto Pro icon

  Sayisal Loto Pro

  by: TechtaSyS Technological Tactics Aid & Systems 17 7.2

  7.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  -Sayısal Loto Pro ile, oynayacağınız kuponu, bugüne kadar çıkmış sayılarla elde edilen yeniden çıkma oranlarıyla istatistiksel olasılığını elde ederek oynayabilirsiniz-

  *Sayısal Loto Pro sizlere rastgele kolon sayıları oluşturarak bu sayıların istatistiksel olasılıklarını sunar. Her numaranın yüzdelik tutma olasılığını görebildiğiniz gibi oynayacağınız her 6 numaralık kolonun da toplam olasılığını hesaplar.

  *Sayısal Loto Pro ile oluşturduğunuz kolonları daha sonra oynamak üzere kuponunuza ekleyebilir, kaydetmeden önce beğenmediğiniz kolonları silip yerine yeni numaralarla, yeni kolonlar oluşturabilirsiniz.

  *Kaydettiğiniz kuponlarınızı "Kuponlarım" sayfasından yönetebilir ve en önemlisi kuponlarınızı "Sayısal Loto son hafta numaraları" na göre on-line olarak kontrol ettirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın bu sayfasında her hafta güncellenen "Milli Piyango Sayısal Loto" çekiliş numaraları ile bilen sayısına göre ödül dağıtım tablosuna ulaşabilirsiniz.

  *Milli Piyango'dan alınan son hafta numaralarına göre kontrol ettiğiniz kuponlarınızda, eşleşen (tutan) numaralarınız farklı renklerle size bildirilirken, para ödülü hak eden kolonlarınızın kaç numara üzerinden ödül hak ettiğini ve hak ettiğiniz ödül miktarını öğrenebileceğiniz sistem, basit kullanımıyla sizlere bu uygulama ile sunulmuştur.

  *****Uygulama Özellikleri*****
  ✔ Numara Üretir
  ✔ İstatistiksel yüzde oran
  ✔ Kolon ekler
  ✔ Kolonları kupona ekler
  ✔ Kuponlarınızı kaydeder
  ✔ Kuponlarınızı kontrol eder (İnternet bağlantısı gerektirir)
  ✔ Sayısal Loto Çekiliş sonuçlarını verir (İnternet bağlantısı gerektirir)

  Not: Sayısal Loto Pro v0.9b, Şans Oyunları Pro uygulamasının beta(deneme)sürümüdür. Bu uygulama sizlere bugüne kadarki çekiliş numaralarının istatistiksel oran verilerini sunar.

  "Sayisal Loto Pro" bir TechtaSys Technological Tactics Aid & Systems ürünüdür.

  ***Bu ürünü geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ürünümüz destek amaçlı reklam gösterimi içermektedir.

  ***Uygulamayı kullananlardan özel ricamız; uygulama hakkında olabildiğince fazla yorum alabilmemizdir. Yorumlarınız, uygulamanın geliştirme sürecinde bizlere yardımcı olacaktır.

  ***Ayrıca özel olarak bildirmek istediğiniz tüm soru ve önerilerinizi info@techtasys.com adresine gönderebilirsiniz.

  Tags: loto tahmin sistemi , sayısal loto scripti , javascript sayısal loto uygulaması , ıları , numaralık , sayısal loto kontrol sistemleri , sayısal lotoda eşleşen sayılar , sayısalda eşleşen sayılar

  Users review

  from 17 reviews

  "Great"

  7.2