FREE DOWNLOAD

Turkcell TV Tablet

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  - Turkcell TV tablet uygulamasını kullanabilmeniz için Android Tabletinizde Adobe Flash ve Air yüklenmesi gerekmektedir. Uygulama açıldığı zaman yüklü değil ise sizi yüklemek için yönlendirecektir

  - Turkcell TV Tablet uygulaması sadece 3.X Honeycomb versiyon tabletlerde çalışmaktadır.

  - Turkcell TV tablet uygulamasında Facebook ve Twitter hesaplarını bağlarken veya mevcut bağlantıyı keserken problem yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com adresine login olarak gerekli ayarlarınızı yönetebilirsiniz.

  - Facebook ve Twitter mesaj gönderme kısmına mesaj yazarken klavye açılmamaktadır. Bu problem ile ilgili güncelleme yayınlanacaktır. Mesajı düzenlemeden direk olarak göndermenizde problem yoktur.

  - Turkcell TV’ı kullanabilmeniz için mutlaka Turkcell’li olmanız ve kullandığınız cep telefonu numaranızı Turkcell ID ekranına girmeniz gereklidir. Bunun için http://turkcellsifre.turkcell.com.tr/ adresinden gerekli güncellemeyi yapabilirsiniz.

  - Uygulama içerisinde izlediğiniz yayınlardan herhangi bir data ücreti alınmamaktadır. Bazı müşterilerimizin ayarlarından dolayı data ücretleri yansımaktadır, bu data ücretleri kendilerine iade edilecektir.

  Turkcell TV, Android cihazınızdan TV ve zengin film/ video arşivinden dilediğinizi seçerek izleyebilmenizi sağlayan Turkcell servisidir.
  Android cihazınızın yanı sıra, Turkcell numaranız ve şifrenizle aynı üyelikle www.turkcelltvplus.com üzerinden TV izleyebilir ve yüzlerce film arşivinden dilediğiniz filme istediğiniz an ulaşabilir, kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz dizilerin son bölümlerine anında ulaşabilirsiniz.

  Turkcell TV Android Uygulaması ile veri bağlantı ücreti ödemeden, istediğiniz an istediğiniz yerde
  - 40’dan fazla TV kanalını canlı olarak izleyebilir,
  - Yüzlerce film arşivinden dilediğinizi, dilediğiniz zaman hiçbir pakete abone olmaksızın izleyebilir,
  - Kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz dizilerin son bölümüne anında ulaşabilir,
  -Lig TV paketi ile nerede olursanız olun, 1. Lig maçlarını canlı izleyebilir,
  - TV kanallarının detaylı yayın akışını öğrenebilir,
  - İzlediğiniz program ve kanal ile ilgili gelen tweetleri anlık olarak görebilir, arkadaşlarınızın tweet ve facebook yorumlarını takip edebilir ve bu platformlar üzerinde yorum paylaşabilirsiniz.

  Farklı paket seçenekleriyle lig tv ve/veya sinema arşivine ulaşabilirsiniz. TV Standart ve Lig TV paketlerini günlük veya aylık olarak; Sinema Paketini aylık olarak satın alabilirsiniz.

  Standard Paket, web sitesi ve mobil cihazlarınızdan ekstra bir bedel karşılığı satılmayan canlı kanalları, dizilerin son bölümlerini ve çeşitli video/film içeriklerini içermektedir. KDV ve ÖİV dahil aylık 5,90TL, günlük 1TL’dir.

  Sinema Paketi, , Standard Pakete ilaveten önceden belirlenmiş film arşivini de ÜCRETSİZ içermektedir. KDV ve ÖİV dahil aylık 9,90TL’dir.

  Lig TV Paketi Standard Pakete ilaveten sadece SIM KART takılı iphone/ipadinizden 3G Networkü üzerinden maç yayını varken izleyebileceğiniz Lig TV kanallarını içermektedir. KDV ve ÖİV dahil aylık 14,90TL, günlük 5,90TL’dir.

  Önemli hususlar:

  * Turkcell şebekesi (EDGE/3G) üzerinden kullanımsırasında veri (data) bağlantısı ÜCRETSİZDİR.

  * Uygulamayı yükleyebilmek için 2.1 versiyon ve üstü versiyonlara sahip olmanız gerekmektedir.

  * Aylık paketler dönem sonunda otomatik olarak yenilenir. Günlük paketler 24 saat sonunda sona erer.

  * TurkcellTV Uygulamasını sadece Türkiye'de yaşayan Turkcell ve Superonline aboneleri kullanabilmektedir.Wi-Fi'da iken uygulamanın başında sorgulanan lokasyon bilgisi bu kontrol içindir.

  * Mobil yayın hakları doğrultusunda yayın kuruluşlarının talebi ile TV kanallarında karartma uygulanabilir.
  * Bir Turkcell TV paketiniz varsa herhangi bir cihazdan 3G üzerinden bağlantıda, WebŞifrenizi girerek ek bir ücret ödemeden TV izleyebilirsiniz.
  Uygulamayı kablosuz internet (Wi-Fi) ağı üzerinden kullanmanız durumunda uygulama sizden otomatik olarak Turkcell ID şifrenizi isteyecektir.

  Tags: tablete tv indir , tablette tv izleme sorunu , tablette lig tv , turkcell tv tablet , turkcell tv tablet indir , tabletten lig tv izleme , turkcell tv indir , turkcell tv , tabletten turkcell tv

  Users review

  from 58 reviews

  "OK"

  4.6