FREE DOWNLOAD

Yalan Makinesi

  • SEARCH TYPE
  Yalan Makinesi icon

  Yalan Makinesi

  by: Attack Studios 1 10

  10 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Karşınızdaki kişi yalan mı söylüyor yoksa doğruyu mu söylüyor? Artık bunu öğrenmek mümkün. Bu program telefonunuza yükleyerek tüm cevapların doğru mu yoksa yalan mı olduğunu öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, soruyu sorduğunuz kişiyi, cevap verirken ekranın ortasındaki parmak izine dokunmasını sağlamak! Ortalama 2 saniye dokunduktan sonra telefonunuz gerekli taramayı yapıp sonucu karşınıza çıkaracaktır. Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte kullanabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz çok güzel bir uygulamadır! Bu program parmak iziyle çalışır ve karşı tarafın gerçek düşüncelerinin ortaya çıkmasını sağlar! Artık bu programla merak ettikleriniz öğrenmek çok kolay olacak!

  Not: Bu eğlence amaçlı bir programdır sonuçlar tamamı ile rastgele olarak karşınıza çıkmaktadır. Lütfen çok ciddiye almayınız eğlenmeye bakınız! İyi eğlenceler :)

  -----------------
  This app will add a few search access points on your device. If you do not want to use this new search page, you can either ignore it or delete it. If you do use it, we get a few cents and it will help us a lot to keep developing more apps. If you don’t, you can delete it and no harm is done (our app remains the same, no need to uninstall it!). Thank you.

  Users review

  from 1 reviews

  "Awesome"

  10