FREE DOWNLOAD

Tarif Küpü

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  www.kevserinmutfagi.com Türkiye’nin ilk güncel yemek tarifleri uygulamasını sunar.

  Açık ve kolay anlaşılır anlatımı ve maddelenmiş malzeme listesiyle birçok farklı kategoride 1500'ü aşkın yemek tarifi bu uygulamada sizleri bekliyor.

  Uygulamadaki pratik tarifler sayesinde yaşam hızının artmasına bağlı olarak hazır gıda tüketiminin her geçen gün arttığı günümüzde insanlara çok fazla uğraşmadan da güzel ev yemekleri yapılabileceğini göreceksiniz. Her hafta yayınlanan videolu tariflerle yemek yapma süreci hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Mutfak yükünüzü biraz olsun hafifletebilmek adına bugün ne pişirsem kategorisi altında günlük menü tavsiyeleri yer almaktadır.

  Uygulamanın asıl amacı aynen uygulanacak yemek reçeteleri vermek değil yemek yapmayı öğretmek. Mutfak akademisi kategorisi altında yemek yaparken hangi malzemeyi neden kullanıyoruz, bazılarını neden kullanmıyoruz, ne yaparsak fiyaskoyla sonuçlanır, ne yaparsak bizi başarıya götürür, hangi malzemeler bir araya gelince ne tür kimyasal tepkimeler ortaya çıkar gibi yemek yapmanın mantığını anlamayı sağlayacak ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

  Facebook sayfasında 270.000’den fazla takipçisi olan www.kevserinmutfagi.com şimdi de mobil uygulamasıyla sizlerle. Uygulamayı iPhone veya iPad üzerinden kolayca indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulama Özellikleri

  2000'i aşkın denenmiş yemek tarifi
  Ramazana özel iftar ve sahur menüleri
  600'den fazla menü önerisi
  150'den fazla videolu yemek tarifi
  Kategoriye göre tarifleri listeleme
  Tarif arama
  Favori liste oluşturma

  Tags: 10000 yemek yapma tarifleri indir , kapi , kevserin mutfağı

  Users review

  from 3.535 reviews

  "Great"

  8.6