FREE DOWNLOAD

FÉR potravina

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Aplikace pro každého příznivce zdravého životního stylu! Zjistěte co znamená každé Éčko. Naskenujte si čárový kód potraviny a hned víte co obsahuje.

  Seznam Éček: detailní informace včetně označení jejich nebezpečnosti. Praktické informace už budete mít vždy po ruce ve vašem mobilu, vyhledávat lze podle číselného kódu i názvu a to i bez připojení k internetu.

  Databáze potravin: obsahuje přes 14 000 potravin včetně fotografií, složení a nutričních informací. Potraviny můžete vyhledávat podle názvu nebo naskenováním jejich čárového EAN kódu.

  Pokud náhodou nenajdete hledanou potravinu, můžete nám ji zaslat a rozšířit tím tak databázi potravin pro ostatní uživatele.

  Tags: nutriatlas apk , nutriatlas , zdrave recepty , aplikace apk , databáze ean , databáze potravin , nutri atlas , skenování čárových kodu potravin , přiřazení čárového kódu k fotografii

  Users review

  from 1.374 reviews

  "Great"

  7.8

  Users comments for FÉR potravina

  Igor Cibere

  by Igor Cibere

  Nov 05, 2017  |  "Awesome"

  Super vecička odporúčam kazdemu

  Daniel Davidek

  by Daniel Davidek

  Feb 19, 2017  |  "Awesome"

  Parada! Seznam ecek k boji proti zarputilim hlinnym zahradkarum!

  A Google user

  by A Google user

  Jan 27, 2017  |  "Good"

  U výrobků, které už jsou v databázi, mi chybí možnost vyžádání aktualizace. Informace například o Ďobáčcích už nesedí (01/2017). Spousta výrobků, které jsem měl zrovna doma, nejsou v databázi. Snad se databáze nebude rozšiřovat tak pomalu, jak pomalu Penny rozšiřuje svůj sortiment.

  Samko Pulpan

  by Samko Pulpan

  Sep 10, 2016  |  "Awesome"

  For an older version because not need ethernet connection

  Peter Paľko

  by Peter Paľko

  Sep 06, 2016  |  "Poor"

  Nahodne som vyskusal zoskenovat 5 beznych pochutin ktore som nasiel v sufliku a v databaze mi naslo iba 2 (susienky bebe a airwaves) aj to k nim neboli uvedene ziadne informacie. Cize v realnom zivote pri nakupe potravin zatial nepouzitelne.

  Radka Kolkusová

  by Radka Kolkusová

  Jul 03, 2016  |  "Poor"

  Zo štyroch výrobkov mi aplikácia nezoskenovala ani jeden.