FREE DOWNLOAD

Kilo Verme 2

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Daha önceden kullandığınız Kilo Verme Egzersizleri & Diyet Programı'nın yoğun istek üzerine yayınlanan ikinci versiyonu.
  Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve diyet yapmak mi istiyorsunuz? Bu uygulama sayesinde diyet rehberinizi ve kilo verme egzersizlerinizi yanınızda taşıyabilir ve bu sayede günün her saati kilo verme egzersizlerini ve diyet programınızı kontrol edebilirsiniz. Sağlık, Diyet, Kilo verme, Spor, Egzersiz,Vücut Geliştirme, Zayıflama, Fazla Yağlardan Kurtulma Egzersizleri alanında ulaşabileceğiniz en sade ve en kullanışlı uygulama.
  Kilo vermek için 4 günde 1.5 kilo verdiren diyeti kullanabilir ve kilo verme egzersizlerinizi şartların uygun olduğu her ortamda yapabilirsiniz. Kilo vermek için bir çok yöntem arasından Sizin için özel olan kilo verme-zayıflama ve diyet yöntemlerinden Kilo Verme Egzersizleri ve Diyet programı sayesinde faydalanabilirsiniz. Ayrıca kilo verme ve zayıflama egzersizlerinizi yaparken düzenli yapılan sporun da sağlıklı yaşama etkilerini göreceksiniz.
  Diyet yaparken karşılaştığımız sorunlardan biri,diyet içerisindeyken neyi ne kadar yiyeceğimiz.Diyet yaparken kilo vermek için günlük almamız gereken kalori ve yağ miktarından, karnımız açlıktan kazındığında ne yiyeceğimize ya da kalsiyum ihtiyacımızı mutlaka sütten mi alacağımıza kadar pek çok soru aklımızı kurcalar. İşte bu program diyet yaparken aklınızı kurcalayan tüm bu sorulara yardımcı olacaktır.
  Spor, gündelik hayatımızda olması gereken ve kilo vermenin, diyet yapmanın olmazsa olmazlarındandır. Program sayesinde spor yaptığınız vakitleri arttırabilecek, ayrıca kilo verdikten sonra sporun faydalarını daha iyi göreceksiniz. Kilo vermek ve diyet rehberi olması amacı ile yazılmış bu programda sizin için bir de sürpriz bulunuyor. Programın ana ekranındayken Telefon Üzerindeki Geri Tuşu'na basarak sürprize ulaşabilirsiniz . Kilo verme ve Diyet rehberi programı ile ilgili görüşlerinizi yakupyazar@gmail.com mail adresine atabilirsiniz.

  Users review

  from 168 reviews

  "Good"

  6