FREE DOWNLOAD

Umay Villa

  • SEARCH TYPE
  Umay Villa icon

  Umay Villa

  by: Murat ÖZŞAY 4 6

  6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  1991 senesinde Bilkent Üniversitesi İngiliz dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum, yüksek lisansımı Viyana Üniversitesinde yaptım. 1991-2006 yılları arasında Viyana, Paris, Torino ve Milano'da yaşadım. 2006 senesinden beri İstanbul'da yaşıyorum, 2 çocuğum var.

  Pilatesle tanışmam ise 1997 senesinde Viyana'da ilk hamileliğimden sonra eski formuma kavuşmak için yaptığım araştırmalar sayesinde oldu. Pilates uzmanlık eğitimimi İngiltere'de farklı iki okulda aldım. Türkçe dışında iyi derecede Almanca, İngilizce ve İtalyanca biliyorum.

  2010 senesinde Türkiye'den bir türk tarafından yazılmış pilates kitabı olmadığını ve olanların da yabancı dillerden çeviri olduğunu görünce ilk pilates kitabım olan ''PİLATES İLE BÖLGESEL İNCELME'' kitabımı arkasından ise aynı kitabın dvd'sini piyasaya çıkardım. Ekim 2012 senesinde ise ''GENÇ YETİŞKİNLER İÇİN PİLATES VE FİTNESS'' dvd'si piyasaya çıktı.
  ve Şimdi Yepyeni Uygulaması ile Android markette...

  Tags: umay villa ile genç yetişkinler için pilates ve fitness , umay villa dvd indir , umay villa ile genç yetişkinler için pilates ve fitness dvd

  Users review

  from 4 reviews

  "Good"

  6