FREE DOWNLOAD

Bayram Mesajları

  • SEARCH TYPE
  Bayram Mesajları icon

  Bayram Mesajları

  by: 229 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Bayram Mesajları uygulamasında;

  - Bayram Mesajları ve Esprili Bayram Mesajları olmak üzere 2 başlık altında bayram mesajları bulunmaktadır. Ayrıca 'Özel Mesajlar' kısmında kendi mesajlarınızı kaydebilirsiniz.
  - Mesajları kısa mesaj olarak ya da uygulama içinde bulunan tebrik kartları üzerinde e-posta olarak gönderebilirsiniz.
  - Dilediğiniz kategoriden istediğiniz mesajı seçip bu mesaj için istediğiniz kadar kişi ekleyebiliirsiniz.
  - Kişiye özel mesaj gönderimi yaparken seçtiğiniz kişi için uygulamada size sunulan hitap sözlerinden birini seçebilirsiniz.
  - Kişiye özel mesaj gönderiminde, hitap sözü ve kişinin telefon rehberinde geçen adı gönderilecek olan mesajın başına otomatik olarak eklenir.
  - Mesajınızı göndermeden önce mesaj içeriğinde tam olarak ne yazdığını görebilir ve dilerseniz üzerinde değişiklik yaparak da gönderebilirsiniz.
  - Veya dilerseniz çok kolaylıkla mesaj listesinden bir mesajı dilediğiniz kişilere toplu olarak çok hızlı bir şekilde kısa mesaj olarak ya da e-posta ile tebrik kartı olarak gönderebilirsiniz.

  Keywords: bayram, mesaj, sms, mesajlar, kandil, özel mesaj, çoklu mesaj, bayram mesajları, tebrik kartları, çoklu eposta, çoklu email, toplu sms

  Tags: bayram mesajları , bayram tebrikleri , bayram mesajlarl , bayrammesejları , özel bayram kartları , özel bayram mesajları , bayram mesajı , bayram mesejlari , özel mesajlar

  Users review

  from 229 reviews

  "Great"

  7.8