FREE DOWNLOAD

Bezpieczna Rodzina

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Gdzie Jest Dziecko to jedyna aplikacja w Polsce, która umożliwia dyskretne lokalizowanie i dbanie o bezpieczeństwo Bliskich. Nie musisz więcej martwić się o najbliższych wiedząc, że są w bezpiecznych miejscach.

  Lokalizacja telefonów

  Zobacz całą swoją rodzinę na mapie w telefonie. Odpoczywaj spokojnie wiedząc, że najbliżsi są w bezpiecznych miejscach. Gdzie Jest Dziecko nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji na telefonie lokalizowanej osoby. Chroniony Bliski wyraża zgodę na lokalizowanie tylko raz za pomocą jednego SMSa. Później nie jest informowany, gdy sprawdzasz gdzie jest. Namierzana jest karta SIM dzięki czemu bateria na telefonie bliskiego nie jest zużywana.

  Otrzymuj automatyczne powiadomienia

  Otrzymasz automatyczne powiadomienie SMS i e-mail, kiedy Bliski przybędzie lub opuści ustalone miejsce. Sam wyznaczysz strefy dla swojej rodziny, np. dom, szkoła, praca.

  Reaguj w razie zagrożenia

  Bliski może w prosty sposób powiadomić Cię o zagrożeniu. Wezwanie S.O.S. trafi do Ciebie oraz do wszystkich wskazanych wcześniej osób. Do zgłoszenia dołączone zostanie video lub zdjęcie wraz z lokalizacją. Korzystanie z powiadomień S.O.S. jest możliwe po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji Rodzinne SOS na telefonie Bliskiego. Pobierz aplikację: https://goo.gl/0YpfqW

  Wypróbuj za darmo

  Otrzymasz darmowy okres próbny abyś mógł się przekonać jak działa usługa. Jeśli Bezpieczna Rodzina nie spełni Twoich oczekiwań możesz zrezygnować w każdej chwili. Nie ponosisz żadnych opłat w momencie rezygnacji podczas okresu próbnego.

  Play : pierwszy miesiąc za 0 zł, potem tylko 4,92 zł tygodniowo.
  Orange: pierwsze 14 dni za 0zł, potem od 7,98 zł miesięcznie.
  Plus: pierwsze 14 dni za 0zł, potem od 1,23 zł tygodniowo.
  T-Mobile: pierwsze 7 dni za 0zł, potem od 6,15 zł co 30 dni.

  Jak lokalizujemy

  Namierzamy telefony trzema metodami: GSM, GPS, WiFi i wskazujemy najbardziej precyzyjną lokalizację.
  - GPS (lokalizacja satelitarna) dokładność lokalizacji w zasięgu 10-20 metrów. Chcąc namierzać z dokładnością do kilku metrów dopilnuj, aby Bliski zainstalował i uruchomił na swoim telefonie aplikację Rodzinne S.O.S. Pobierz aplikację: https://goo.gl/0YpfqW
  - GSM (lokalizacja po sieci operatora GSM) dokładność lokalizacji w zasięgu 200m - 1km
  - WiFi (lokalizacja na podstawie sieci WiFi) dokładność lokalizacji w zasięgu 30m - 50m
  Więcej informacji o tym jak lokalizujemy: www.gjde.pl/dokladnosc-lokalizacji

  Pobierz aplikację i zacznij lokalizować już dziś!

  Tags: gdzie jest dziecko , adnroid gdzie jest dziecko , kamerę gdzie jest dziecko

  Users review

  from 5.691 reviews

  "Great"

  7.2