FREE DOWNLOAD

Hangi Kampanya ? HD

  Hangi Kampanya ? HD icon

  Hangi Kampanya ? HD

  by: 10 6

  6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  “Hangi Kampanya?”, Garanti Bankası kredi kartlarının sunduğu tüm kampanyaları anında cebinize getiren uygulama!
  Bu uygulama ile Bonus, Money, Flexi, Miles&Smiles kredi kartı, American Express ve Paracard'a özel kampanyalar, bulunulan lokasyona özel olarak harita üzerinde görüntülenebiliyor. Sektöre ve markaya özel aramalarla kart sahipleri arama yaparak sahip oldukları karta özel kampanyalara ve kampanya detaylarına kolayca ulaşabiliyor. Takip etmek istenen kampanyalar için “Favorilerime Ekle” özelliği de kullanılabiliyor. Ayrıca beğenilen kampanyalar, kullanıcının sevdiklerine önerebilmesi için sosyal ağlarda paylaşılabiliyor.
  Uygulama üzerinden Garanti kredi kartı olmayanlar, ilgilendikleri kampanyadan yararlanmak için herhangi bir Garanti kredi kartına sadece 2 adımda başvurabiliyor.
  kredi kartlarınıza özel son dakika organizasyonları, partileri ve konserleri ile ilgili de sadece siz haberdar olabilirsiniz. İlgilendiğiniz kampanyaları harita üzerinde görür, Yol Tarifi seçeneği ile kampanyadan yararlanacağınız lokasyona anında ulaşabilirsiniz.
  Dilerseniz Hangi Kampanya ile istediğiniz kredi kartına sadece 2 adımda kolaylıkla başvurabilirsiniz.
  Tam Benlik başlığının altında Favori kampanyalarınızı görüntüleyebilir, Size Önerdiklerimiz seçeneği ile ise sahip olduğunuz kartlar ile ilgilendiğiniz sektörleri seçerek size kampanyaların önerilmesini sağlayabilirsiniz.

  Hangi Kampanya, tüm Garanti kredi kartlarının kampanyalarını kapsamaktadır.

  Tags: garanti bankası anında bilgi servisi

  Users review

  from 10 reviews

  "Good"

  6