FREE DOWNLOAD

Katalog Max Factor

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Bestseler interaktivních katalogů!
  Jednotlivé odstíny jsou prezentovány přímo na modelkách
  Obsahuje vždy aktuální ceny a akční nabídky

  V aktualizované verzi najdete i historii společnosti MaxFactor.

  Katalog ve verzi pro Android je primárně určen pro tablety s úhlopříčkou 7' a více.

  Kosmetická značka MAX FACTOR nese jméno svého zakladatele, který ji poprvé představil v HOLLYWOODU v roce 1909. Původně se jednalo o líčení pro filmové potřeby, ale postupně si odolná a přitom pleť nedevastující kosmetika našla cestu i k běžným zákaznicím. Přesto dodnes zůstává MAX FACTOR věrný heslu „Make-up maskérů filmových hvězd“. Kromě stříbrného plátna se ale objevuje často i na módních přehlídkách během Fashion Week v Londýně, Miláně, Paříži i v New Yorku. Hollywoodští maskéři a přední vizážisté jsou rovněž konzultanty při vývoji nových výrobků i nových trendů v líčení.
  Značka MAX FACTOR je iniciátorem řady moderních inovací v dekorativní kosmetice. Jako první představila odolný make-up, řasenku pro zvětšení objemu řas, skutečně neslíbatelnou rtěnku a řadu dalších zlepšení. Přitom neustále dbá na receptury šetrné k pleti a jednoduchou aplikaci všech svých výrobků tak, aby líčení nezabíralo příliš mnoho času.
  MAX FACTOR naučil ženy, že krásky nemusí být jen na filmovém plátně a otevřel jim cestu k dokonalému vzhledu kdykoliv a kdekoliv. V přehledném katalogu najdete všechny kosmetické pomocníky dostupné v České republice – ve FAnn parfumeriích, Douglas, Marionnaud, dm, Rossmann, TETA i v dalších vybraných prodejnách.
  Katalog je logicky rozdělený na kategorie TVÁŘ, OČI, RTY A NEHTY. U každého produktu jsou uvedeny všechny dostupné odstíny.

  Users review

  from 86 reviews

  "Great"

  8.4