FREE DOWNLOAD

Mimar Benim Android Uygulaması

  • SEARCH TYPE
  Mimar Benim Android Uygulaması icon

  Mimar Benim Android Uygulaması

  by: 106 7

  7 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Mimar Benim, renk kartelaları kullanımı ile, kendi çektiğiniz veya uygulama içerisindeki galeriden seçebileceğiniz fotoğraflar üzerine elle veya otomatik olarak boyama yapmanızı sağlıyor. Uygulama aynı zamanda bu fotoğrafları kişisel galerinizde saklama veya sosyal meyda üzerinden paylaşma imkanı da veriyor.

  Özellikler;

  1.Filli Boya Mimar Benim renklendirme modülü, ışık ve gölgelendirme esas alınarak ve optimum şekilde rengin fotoğraf üzerinde etkisini gösterecek şekilde hazırlanmıştır.
  2.Renklerin yüzeylerdeki durumu için, en yakın Filli Boya bayisinde kartelaları incelemeniz ve numune boya yaptırmanız önerilir.
  3.Koyu alt zeminler üzerine açık renk uygulamak istediğinizde renk sapmaları ile karşılaşabilirsiniz, en gerçekçi sonuç için açık renk alt zeminler üzerinde renkleri değerlendirmeniz önerilir.
  4.Mekan ve objeler aynı renkte ise boyama işlemi seçildiğinde tüm yüzeyler boyanabilir, bu durumda "silme" işlemi kullanılarak boyanmasını istemediğiniz obje ve yüzeylerdeki renkleri silebilirsiniz.
  5.Renk, ışık, mekan ve yüzeye göre oldukça farklılık gösterebilir. Program bilgi amaçlı olup, profesyonel bir mimari ve renklendirme programı olarak değerlendirilmemelidir.

  Tags: en güzel mimari uygulamaları , filli boya mimar benim indir , free yetişkin uygulamalar , mimari uygulamaları , mimarlar için uygulamaları

  Users review

  from 106 reviews

  "Great"

  7