FREE DOWNLOAD

Promile SMS

  • SEARCH TYPE
  Promile SMS icon

  Promile SMS

  by: 3 2

  2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  PROMILE.INFO je služba pro všechny, kteří chtějí nebo potřebují mít svůj alkohol pod kontrolou - je to služba pro řidiče, cyklisty nebo třeba lékaře a sestřičky. Funguje jednoduše, anonymně, a to kdykoli a kdekoli: pomocí jediné SMS v okamžiku zjistíte, kdy budete zase na nule. Na základě zadaných údajů Vám totiž PROMILE.INFO spočítá, jaká je vaše aktuální hladina alkoholu v krvi a zároveň, kdy budete znovu střízliví.

  Hlavním cílem aplikace je nabídnout všem zodpovědným řidičům praktický nástroj pro osobní kontrolu alkoholu - dle dlouhodobých statistik totiž dopravních nehod, kde byl jedním z viníků alkohol za volantem, stále přibývá.

  Služba PROMILE.INFO poskytuje velmi spolehlivé výsledky založené na vědeckých a biochemických výpočtech.

  Službu PROMILE.INFO provozuje SANANIM Charity Services, s.r.o., sociální firma občanského sdružení SANANIM, které je jednou z největších nestátních organizací v ČR poskytující služby v oblasti péče a léčby závislostí.

  Tags: o , promile info , anonymní sms , tester alkohol na , promile – alkoholtester andrtoid , promile widget , promile , info promile aplikace pro od vodafone , for promile

  Users review

  from 3 reviews

  "Poor"

  2