FREE DOWNLOAD

REAL-CITY

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Tato aplikace již není nadále podporována. Novou a vylepšenou aplikaci naleznete na
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.syncrosoft.realcity

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Hledáte nové bydlení? Dům, byt, pozemek, pronájem?

  Pomocí realitní aplikace REAL-CITY můžete vyhledávat nemovitosti podle řady kritérií, ukládat si je nebo filtrovat. Aplikace je optimalizovaná pro všechny přístroje s operačním systémem Android. Umožňuje hledat nemovitosti kdykoliv se vám zachce – v tramvaji, v kavárně, na schůzce s vaším obchodním partnerem - potřebujete pouze svůj chytrý telefon. Rychle a jednoduše.

  Co tato nová aplikace nabízí?

  Samozřejmě intuitivní navigaci a pohodlné vyhledávání nemovitostí k prodeji či pronájmu z celé České republiky. Ale to zdaleka není všechno. Aplikace pro Android telefony REAL-CITY slibuje do značné míry stejné možnosti jako kvalitní webový vyhledávač. Při pátrání po vysněném domu či bytu můžete nabídku více než 95 tisíc nemovitostí přehledně třídit podle celé řady vyhledávacích kritérií:
  - Prodej a pronájem
  - Město, okres, kraj
  - Typ nemovitosti
  - Dispozice
  - Cena
  - Plocha

  To však zdaleka není všechno. Uživatelsky velmi vstřícná realitní aplikace má i speciální funkce, které ocení zejména ten, kdo s ní bude pracovat pravidelněji. Má totiž k dispozici nejen „Historii vyhledávání“, ale také funkce jako „Moje RK“ sloužící k ukládání oblíbených realitních kanceláří, či „Můj výběr“ s možností přidávání vlastních fotografií z místa činu či osobních poznámek. Lze si také poměrně jednoduše nastavit „Upozornění na nové inzeráty“, které by mne mohly zajímat.

  Ať už nemovitosti hledáte pro sebe, pro své klienty, nebo byste se chtěli podívat co se nabízí ve vašem okolí jen tak pro zábavu, oceníte tuto elegantní a intuitivní aplikaci, se kterou budete mít vždy po ruce přehledný výpis nemovitostí s možností rozkliknout si detail s užitečnými informacemi a spoustou fotek. Stačí chytrý telefon s aplikací REAL-CITY a máte to v kapse. Doslova.

  Users review

  from 49 reviews

  "Good"

  6