FREE DOWNLOAD

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

  Rüya Tabirleri Ansiklopedisi icon

  Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

  by: 82 7.4

  7.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Rüyam acaba ne anlama geliyor?”, “Rüyam ne demek istiyor?”. Rüyalarınız hayatınızın, psikolojinizin, endişe, kaygı ve heyecanlarınızın bir yansıması ve işaretçisidir. Rüyalara kehanet gibi bakmaktan çok kendinizi anlamak ve hayatınızla ilgili bir yön göstermesi için bakmak, doğru mesajları çıkarmak ve kendimizi anlamak çok önemli.

  Geçmişten günümüze Türk kültürüne ve İslam inanışına uygun bütün rüya tabirlerinin derlemesini yapmış olduğumuz rüya tabirleri ansiklopedisinde tabirler günümüze uygun olarak yorumlanmıştır.

  • Arama kısmını kullanarak rüyanızda gördüğünüz nesnelerin yorumunu bulabilirsiniz.

  • Rüyada görülme şekline göre tabirler yazılmıştır. Örneğin sadece rüyada kedi görmek değil, rüyada kedinin tırmalamasını görmek gibi daha detaylı cevaplar bulabilirsiniz.
  • Rüyanızda en çok gördüğünüz nesneleri favorilerinize ekleyebilir, rüyalarınıza göre kendinizi ve psikolojinizi daha iyi anlayabilirsiniz.
  • Tabirleri dilediğinizde e-posta ile arkadaşınıza gönderebilir, twitter veya facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz.
  • Uygulamadaki tabirler Türkiye’nin en kapsamlı rüya ansiklopedisi sitesi ruyatabirleri.gen.tr güncellendiğinde eş zamanlı olarak güncellenir.
  • Uygulamanın içeriği rüya tabiri uzmanları tarafından sürekli araştırılmakta, daha açıklayıcı hale getirilmekte ve güncellenmektedir.

  Rüya Tabirleri uygulamamızdaki içeriğe bilgisayarınızdan www.ruyatabileri.gen.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

  Rüyalarınızın hayatınızda olumlu etkiler bırakmasını diliyor,

  Güle güle kullanın.

  Tags: rÜya tabİrlerİ

  Users review

  from 82 reviews

  "Great"

  7.4