FREE DOWNLOAD

Shopin

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Mějte své oblíbené nákupní centra a obchody neustále s sebou v kapse a užívejte si nákupy naplno!

  Aplikace SHOPIN [čti Šopén] je:
  - kompletní průvodce nákupními centry a jejich obchody
  - šikovný společník a zdroj inspirace při vašich nákupech
  - pravidelně aktualizovaný zdroj událostí, akčních nabídek, slev a výhod
  - blog plný článků, nákupních tipů a informací, které pro vás připravují naši redaktoři
  - chytrá navigace, se kterou již v žádném centru nezabloudíte, a která Vás vždy dovede k vašemu oblíbenému obchodu.
  - nákupní sociální síť kde můžete sdílet, komentovat, hodnotit, likovat, sledovat vaše přátele nebo jiné uživatele Shopina.

  S Shopinem máte nákupy v kapse ;)

  Hlavní funkce

  - Feed událostí
  Přehledně zobrazuje nákupní centra, novinky, slevy a akce ve vašem okolí nebo jiné zvolené lokalitě. Díky naší aplikaci už nemusíte procházet weby jednotlivých center. Všechno, co se právě děje, máte neustále u sebe v jedné aplikaci.

  - Vyhledávání nákupních center a obchodů
  Můžete vyhledávat mezi obchody (např. „zobraz nejbližší DM drogerii“), mezi nákupními centry podle aktuální polohy, názvu nebo města. Výsledky vašeho vyhledávání se vám rovnou zobrazují také na mapě.
  - Informace o nákupních centrech
  V aplikaci najdete kompletní informace o otevírací době, kontaktech, poskytovaných službách, možnostech parkování a fotogalerie.

  - Seznam obchodů a restaurací
  Abecední seznam obchodů přehledně seřazený do kategorií navíc s možností vyhledávání. V seznamu naleznete informace o probíhajících slevách a akcích. Každý obchod obsahuje kromě textového popisu i kontakty, umístění, zobrazení na mapě centra a možnost navigace k obchodu.

  - Mapa obchodů
  Aplikace obsahuje interaktivní mapu obchodů, restaurací a dalších důležitých bodů jako bankomaty, toalety, vchody a východy apod.

  - Navigace v rámci centra
  Navigace vás nasměruje k vybranému obchodu, restauraci, WC, bankomatu nebo východu. Vybere tu nejlepší cestu k vašemu cíli podle vašich priorit (po schodech, výtahem apod.). Navigace nepotřebuje signál GPS, proto bez problémů funguje i ve vnitřních prostorech.

  -Nákupní tipy
  V případě, že je uživatel přihlášen, má možnost přidat tipy na nákupy a ostatní uživatelé tak mají přehled o tom, kde jsou nejlepší obchody.

  Aplikace bohužel aktuálně neobsahuje informace o nákupním centru Palladium Praha.
  Zde je jejich vyjádření: PALLADIUM by rádo v budoucnu uvedlo svou vlastní komplexnější aplikaci, proto zatím se zařazením do společné aplikace nesouhlasilo. Což se však může kdykoli změnit.

  Tags: forum nova karolina toalety wc , nákupní centra

  Users review

  from 191 reviews

  "Great"

  7.2