FREE DOWNLOAD

Tarif Küpü

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  www.kevserinmutfagi.com Türkiye’nin en kullanıcı dostu yemek tarifleri uygulamasını sunar.

  Açık ve kolay anlaşılır anlatımı ve maddelenmiş malzeme listeleriyle birçok farklı kategoride 2000'i aşkın yemek tarifi bu uygulamada sizleri bekliyor.

  Uygulamadaki pratik tarifler sayesinde yaşam hızının artmasına bağlı olarak hazır gıda tüketiminin her geçen gün arttığı günümüzde insanlara çok fazla uğraşmadan da güzel ev yemekleri yapılabileceğini göreceksiniz. Her hafta yayınlanan videolu tariflerle yemeklerin kıvamını daha iyi anlayabilir ve yemek yapma sürecine ilişkin ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Mutfak yükünüzü biraz olsun hafifletebilmek adına bugün ne pişirsem kategorisi altında günlük menü tavsiyeleri bulabilirsiniz.

  Uygulamanın asıl amacı aynen uygulanacak yemek reçeteleri vermek değil yemek yapmayı öğretmek. Mutfak akademisi kategorisi altında yemek yaparken hangi malzemeyi neden kullanıyoruz, bazılarını neden kullanmıyoruz, ne yaparsak fiyaskoyla sonuçlanır, ne yaparsak bizi başarıya götürür, hangi malzemeler bir araya gelince ne tür kimyasal tepkimeler ortaya çıkar gibi yemek yapmanın mantığını anlamanızı sağlayacak ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

  Facebook sayfasında 280.000’den fazla takipçisi olan www.kevserinmutfagi.com şimdi de mobil uygulamasıyla sizlerle. Uygulamayı iPhone veya iPad üzerinden kolayca indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulama Özellikleri

  - 2000'i aşkın denenmiş yemek tarifi
  - 1500'den fazla menü önerisi
  - 250'den fazla videolu yemek tarifi
  - Kategoriye göre tarifleri listeleme
  - Tarif arama
  - Favori listesi oluşturma

  Tags: 10000 yemek yapma tarifleri indir , kapi , kevserin mutfağı

  Users review

  from 3.576 reviews

  "Great"

  8.6