FREE DOWNLOAD

Turkcell Platinum

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Turkcell Platinum uygulaması ile Platinum dünyasının tüm ayrıcalıkları hayatınıza konfor katmak için sizinle. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifelere, sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet sorumlularına, en yeni cihazlarda özel tekliflere, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi ve daha birçok ayrıcalığa uygulama üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

  Uygulama ile sadece size özel Platinum Müşteri Temsilcisi’ne e-posta veya telefon ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefon, tablet veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için kapınıza kadar gelerek size hizmet veren Platinum Hizmet Ekibi’ni çağırabilirsiniz.

  Uygulamadaki Hesabım bölümünden kalan kullanımlarınızı görebilir, güncel faturanızı öğrenebilirsiniz. Yurt dışı kullanımlarınız için size en uygun tarife ve paketleri, gideceğiniz ülkeyi seçerek kolayca ulaşabilirsiniz.

  Turkcell Platinum uygulaması ile ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikteki ayrıcalıklara kolayca erişebilir, üstelik bu ayrıcalıkları sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Platinum’un ayrıcalıklı dünyası sizin ve sevdikleriniz için elinizin altında.

  Users review

  from 8.507 reviews

  "Great"

  8.4

  Users comments

  Yurii Kot

  by Yurii Kot

  Jul 15, 2017  |  "Poor"

  Spamers. Spamers. Spamers

  Azat K.

  by Azat K.

  Jul 07, 2017  |  "Poor"

  Calismiyor

  عبدالحي ابونسرين

  by عبدالحي ابونسرين

  Jul 06, 2017  |  "Poor"

  فاشل نصح لا تنزلو

  محمد محمد

  by محمد محمد

  Jun 22, 2017  |  "Awesome"

  good

  Nilüfer TAMER

  by Nilüfer TAMER

  Jun 17, 2017  |  "Poor"

  Crashing at start

  Serbulent Ozcan

  by Serbulent Ozcan

  Jun 17, 2017  |  "Poor"

  uyg calismiyor