FREE DOWNLOAD

TV Shqip

  • SEARCH TYPE
  TV Shqip icon

  TV Shqip

  by: Arlind Pajaziti 2.7K 8.8

  8.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Shqip Live TV eshte program për android që ju mundëson ti shikoni të gjitha kanalet shqiptare ne telefonin tuaj android ne formatin HD. Programi eshte shum i shpejt dhe ju do ti shihni kanalet pa bllokime dhe ngadalsime.

  Paketa e Shqip Tv përmbanë:
  -Paketen Tring dhe Digitalb - (Filma,Dokumentare,Filma Vizatimor)
  -SuperSPORT 1,2,3,4
  -Të gjitha kanalet televizive Shqiptare nga Kosova Shqipëria dhe Maqedonia
  -Lajme
  -Programe Muzikore
  -Programe Fetare
  dhe shumë kanale tjera

  Nëse ju dëshironi që të shtojmë ndonjë kanal tjetër ose nëse keni ndonjë problem na kontaktoni.

  Nese e vlersoni kete app me me pak se 5 yje vertet esht turp. Per punen e lodhshme qe kemi bere qe te krijojm nje app perfekt ku do te mund te shtojm kanale pa bere update app-n ja vlen te beni 5yje. Tjua kujtojm se kete sherbim ju a ofrojme pa pagese.

  Copyright © All Rights Reserved 2010-2013

  Tags: tv shqip arlind pajziti , arlind bajasiti , arlind pajziti , programet shqip live , kanale shqip live , tv shqip arlind pajaziti - 21 december 2013 , tring shqip live , arlind pajziti filma , shqip tv live

  Users review

  from 2.711 reviews

  "Great"

  8.8