FREE DOWNLOAD

Uvítací tóny

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Uvítací tón je mocná „zbraň“. Naštvaného volajícího během vyzvánění naladí do klidu pohodovou melodií a kolegovi z práce můžete pomocí tónu taktně oznámit, že už je po pracovní době, tak ať to zkusí zítra v nějakou rozumnější hodinu. Všechno tohle a ještě mnohem víc se dá nastavit v aplikaci Uvítací tóny.
  Nová verze aplikace přináší nejen hezčí design, ale hlavně nové funkce. Nejenže vypadá lépe, je přehlednější, ale co je nejdůležitější, uživateli nabízí mnohem víc možností nastavení a dokonce i výrobu vlastních uvítacích hlášek. Přímo v aplikaci si můžete nahrát vlastní hlášku a prohnat ji některým ze zábavných filtrů. Rozesmějte volající třeba hláškou namluvenou hláskem, jako kdybyste jste se nadýchali hélia z balónku!
  Aplikaci si ale můžete stáhnout zdarma a nezávazně se podívat, jaké tóny nabízí. U každého tónu je k dispozici nejen náhled alba, ze kterého pochází, a nechybí samozřejmě ani zvuková ukázka. Uvítací tón můžete nastavit každému volajícímu jiný, anebo vybrat jeden pro vámi zvolenou skupinu volajících.
  Pro nové uživatele máme službu Uvítací tóny na jeden měsíc zdarma. A první tón je taky gratis!

  Tak prima hudební zážitky :-)

  Tags: uvitaci tony

  Users review

  from 608 reviews

  "Good"

  6.6