FREE DOWNLOAD

Dynavix Polski film edition

  • SEARCH TYPE
  Dynavix Polski film edition icon

  Dynavix Polski film edition

  by: 13 9

  9 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Dynavix Polski film edition

  Aplikace je určena pro návštěvníky Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, kde jedním ze snímků zařazených do hlavní soutěže je i Polski film s Pavlem Liškou v jedné z hlavních rolích. Pavel Liška patří neodmyslitelně k navigaci Dynavix a proto se společnost rozhodla vydat tuto speciální edici, díky níž se v Karlových Varech určitě neztratíte.

  Uživatel si může zvolit mezi automobilovou či pěší navigací, která je upravena právě pro potřeby návštěvníků filmového festivalu. Jednoduše tak najdete kavárnu nebo bar v jeho okolí nebo se mezi filmy můžete dojít občerstvit do nejbližší restaurace či prohlídnout místní památky.
  Navigace je doplněna naprosto novými a originálními hláškami všech čtyř hlavních protagonistů filmu (Liška, Matonoha, Polášek, Daniel) a bude tak Vaším originálním společníkem po celou dobu konání festivalu.

  O filmu Polski film:
  Čtveřice dávných spolužáků, dnes známých českých herců (Pavel Liška, Tomáš Matonoha, Josef Polášek a Marek Daniel), se rozhodla splnit si dávný sen a natočit společný film. Snímkem o přátelství a absurditě hereckého života, který je zároveň vtipnou úvahou o hranicích reality a fikce, představuje režisér Marek Najbrt unikátní žánr „reality film“. Originální humor ústředí čtveřice umocňuje osobitý nadhled Jana Budaře, který v téže době studoval na JAMU o několik ročníků níž. Kultovní scénky, sametová euforie, totální svoboda, hudba okamžiku, absurdita mládí či laskavost kamarádství, které pomáhá překonat i to nejtěžší zkouškové období, to vše nabízí Polski film.

  Tags: dynavix polski film

  Users review

  from 13 reviews

  "Awesome"

  9