FREE DOWNLOAD

Kentkart Bakiyem

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Eğer sizde kent kartınızın bakiyesini, en son ne zaman, ne kadar kullandığınızı ve ne kadar dolum yaptırdığınızı merak ediyorsanız artık kolayı var!

  Kentkart Bakiyem sayesinde kent kartınızdaki güncel bakiye bilgilerini anlık olarak öğrenebilir, kent kartınızı kullanırken duyduğunuz o korkutucu "Bakiyeniz Yetersiz" uyarısından kurtulabilirsiniz.

  Özellikler;
  • Araç çubukları (Widget) sayesinde uygulamayı açmadan da güncel bakiye bilgilerinizi görebilirsiniz
  • Bildirim fonksiyonu sayesinde, bakiyeniz belirlediğiniz miktar altına düşerse cihazınız bildirim eşliğinde ayarladığınız süre kadar titreyerek sizi belirli aralıklarla uyaracaktır.
  • Kartınıza bakiye yükleyeceğiniz zaman, Yakın Bayiler menüsünden harita üzerinde size en yakın 10 bayiyi veya bulunduğunuz ildeki tüm bayileri görüntüleyebilirsiniz
  • Size en yakın durakları görüntüleyebilir, durağa yaklaşmakta olan hat adını ve kaç durak/dk sonra bulunduğunuz durakta olacağını görebilirsiniz.
  • Hatta sık kullandığınız durakları favorilerinize ekleyebilir, haritayı açmadan favori duraklar ekranından durağa yaklaşan hat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Eğer birden fazla kentkart kullanıyorsanız, Kartlarım kısmından diğer kartlarınızı ekleyerek ana ekrandan diğer kartlarınızın bakiye bilgilerinide kolayca kontrol edebilirsiniz.

  Uygulamayı kurduktan sonra "Ayarlar" kısmından kart numaranızı ve kartı kullandığınız şehri seçip, uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Desteklenen İller;
  ✓ Adana
  ✓ Alanya
  ✓ Antakya
  ✓ Bandırma
  ✓ Burdur
  ✓ Çanakkale
  ✓ Edirne
  ✓ İnegöl
  ✓ İzmir
  ✓ Kocaeli
  ✓ Manisa
  ✓ Mersin
  ✓ Muğla
  ✓ Sivas
  ✓ Yozgat

  Uygulamayı beğenmiş ve kullanıyor iseniz, destek olmak için lütfen yıldızlarla oylayarak yorumlarınızı belirtebilir ve uygulama içerisindeki reklamlar ile uygulamanın geliştirilmesine destek olabilirsiniz.

  Önemli Açıklama: Bakiye görüntüleme sistemi kentkart altyapısı kullanmaktadır. Eğer uygulamada bakiyeniz görünmüyor ise http://m.kentkart.com üzerinden bakiyenizi görüntülemeyi deneyin, aynı şekilde site üzerinden de bakiyeniz görüntülenmiyor ise sistem kaynaklı bir sorun vardır bunun için kentkart ile iletişime geçmelisiniz. Lütfen uygulamaya oy verirken ve yorum yaparken bunu göz önünde bulundurunuz.

  Tags: kahramankart bakiye

  Users review

  from 2.152 reviews

  "Great"

  8.4