FREE DOWNLOAD

Kocaeli Otobüs Saatleri

  • SEARCH TYPE
  Kocaeli Otobüs Saatleri icon

  Kocaeli Otobüs Saatleri

  by: Bekir DURSUN 1.8K 6

  6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Tasarım için Ali Yıldırım'a teşekkür ederiz... (hello@alisworld.org)

  -Otobüs saatleri internet bağlantınızın aktif olduğu durumlarda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesinden anlık olarak, internet bağlantınızın pasif olduğu durumlarda ise kayıtlı veritabanından alınmaktadır.

  -KentKart Bakiye sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

  -Size en yakın olan durakları görebilirsiniz. ( GPS'iniz kapalı olur ve yanlış gösterir ise daha önce açtığınız bir yerin koordinatlarını kullanacaktır. Eğer bir yanlışlık görürseniz Google Haritalarını açıp yerinizi bulmanız ve daha sonra uygulamayı kullanmanız yeterli olacaktır. )

  -Vapur saatlerini görebilirsiniz.

  YAKLAŞAN OTOBÜSLER YAPIM AŞAMASINDADIR.

  ***Hatırlatma (20 Aralık 2014): Otobüs Saatleri; internet bağlantınızın pasif olduğu durumlarda kayıtlı veritabanından, internet bağlantınızın aktif olduğu durumlarda ise www.kocaeli.bel.tr adresinden çekilmektedir.

  ***Uyarı; Uygulamayı çevrimdışı kullandığınız taktirde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından otobüs saatlerinde herhangi bir değişiklik yapılırsa sorumluluk tamamen kullanıcıya ait olacaktır. (Uygulama veritabanı aylık olarak güncellenir.)

  ***Bilgilendirme; Uygulama kesinlikle arkaplanda veri harcamamaktadır.

  http://www.kocaeliulasim.com/

  http://www.bekirdursun.com.tr/

  ( Kocaeli Otobüs Saatleri, Kocaeli Ulaşım, Ulaşım, İzmit, izmit, gebze, derbent, karamürsel, kentkart )

  Tags: kocaeli üniversitesi otobüs saatleri , contact , kocaeli kent kart sorgulama indir , kocaeli otobüs saatleri , kocaeli belediyesi ötübüs saatleri , ibb kocaeli universitesi 4 otobus saatleri kocaeli , bedava olan otobüs kodları , 37y saatleri , kocaeli üniversitesi yemek saatleri

  Users review

  from 1.781 reviews

  "Good"

  6