FREE DOWNLOAD

Nejlepší řidič

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Zapracujte na svém řidičském talentu a disciplíně!

  Představujeme aplikaci NEJLEPŠÍ ŘIDIČ, oficiální aplikaci Zelené vlny Českého rozhlasu. Vznikla jako unikátní výsledek vysokoškolské studentské soutěže a jejím cílem není dokonalý monitoring jízdního stylu. Aplikace NEJLEPŠÍ ŘIDIČ má jiné ambice – populárním a přitom naučným způsobem vyhodnotit styl jízdy a odhalit na cestách problematická místa.

  Jak to funguje? Aplikace NEJLEPŠÍ ŘIDIČ sleduje průběh jízdy, kterou během jízdy bodově hodnotí, aby na konci přinesla jasný číselný výsledek. Aplikace po spuštění zaznamenává intenzivní brzdění, prudké zatáčení, ale také jakékoliv nerovnosti na cestě (např. rychle přejeté zpomalovací prahy nebo kanály). V rámci hodnocení jízdy navíc porovnává skutečnou rychlost vozidla s dopravním značením.

  Aplikace NEJLEPŠÍ ŘIDIČ je přímo závislá na citlivosti konkrétního telefonu a také na správném umístění v interiéru vozidla (doporučujeme stabilní držák na čelním skle). Výsledky by tak pro každého řidiče měly být více užitečným vodítkem než exaktním nástrojem.

  Pro základní využívání aplikace NEJLEPŠÍ ŘIDIČ není nutné se registrovat. Pokud však zvolíte registraci, aplikace nabídne pokročilé funkce, jako jsou možnost ukládat jednotlivé cesty do historie nebo je sdílet s přáteli na sociálních sítích.

  Aplikace NEJLEPŠÍ ŘIDIČ prochází dalším postupným vývojem, který by měl vylepšit a dále rozšířit její funkčnosti.

  Co aplikace NEJLEPŠÍ ŘIDIČ nyní dokáže?
  - vyhodnotit jízdu
  - rychle zpřístupnit dopravní informace Zelené vlny ČRo
  - zprostředkovat možnost stát se zpravodajem Zelené vlny ČRo
  - přináší návod na ekonomickou jízdu
  - přehled jízd podle jednotlivých měsíců
  - sdílení výsledků na Facebooku a Twitteru

  Tags: řidičak , nejlepší řidič , nejlepsi ridic , nejlepsi ridic porovnani vysledku

  Users review

  from 125 reviews

  "Good"

  5.2