FREE DOWNLOAD

Otobüs Nerede?

  • SEARCH TYPE
  Otobüs Nerede? icon

  Otobüs Nerede?

  by: Zımbırtı 114 7.8

  7.8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Uygulama, İETT servisini kullanarak İstanbul'daki hatlardaki otobüslerin hangi duraklara yakın olduğunu, yaklaşmakta olduğunu veya geçtiğini söylemektedir. Böylece sizin bulunduğunuz durağa yakın otobüs olup olmadığını görebilirsiniz.

  İlk ekrandan bilgisine ulaşmak istediğiniz otobüs hattını seçmeniz gerekmektedir. İstediğiniz otobüs hattına ulaşmak için yazarak arama yapabilirsiniz. Otobüs hattına göre veya ilk ve son durak bilgisine göre yapabilirsiniz. İstediğiniz otobüs hattını seçtikten sonra hatta aktif olan otobüslerin hangi duraklara yakın olduğunu belirten bilgi ekranını göreceksiniz, yakında harekete başlayacak hatlar için ilk otobüslerin kalkış saatlerini görebilirsiniz. Uygulama duraklar bazında bilgi verdiği için o hattaki tüm durakları görebileceğiniz bir ekranda bulunmaktadır. Böylece bulunduğunuz durağa, eğer bilmiyorsanız duraklar üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz.

  Not : Uygulamanın çalışması için internet bağlantısı gerekmektedir.
  Not 2 : Uygulama, İETT servisini kullandığı için sadece İstanbul'daki otobüslerle ile ilgili bilgi sağlamaktadır.
  Not 3 : Uygulama, İETT servisine bağlı olduğunda oradaki bir aksaklık durumunda verilen otobüs bilgileri yanlış olabilir veya çalışmama durumu oluşacaktır.
  Not 4 : Hatalarla ilgili açıklamalar dikkate alınmaktadır ve takip edilmektedir. Gönderdiğiniz her rapor, yazdığınız her yorum, her mail takip edilip değerlendirilmektedir.

  Tags: otobus nerede , otobüsüm nerede İstanbul , otobusum nerede , otobüs nerde , kocaelİ otobÜsÜm nerede , otobüsüm nerede kocaeli , googleotobus nerede

  Users review

  from 114 reviews

  "Great"

  7.8