FREE DOWNLOAD

SMS parkovaci listok

  • SEARCH TYPE
  SMS parkovaci listok icon

  SMS parkovaci listok

  by: 136 7.6

  7.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Aplikácia SMS parkovací lístok slúži na zjednodušenie zakúpenia si parkovacieho SMS lístka. Z vašej strany nie je potrebné písať SMS v určenom formáte alebo na správne číslo. Stačí, aby ste si zvolili mesto, typ zóny a zadali vaše EČV (evidenčné číslo vozidla, predtým známe aj ako ŠPZ). Stlačením tlačidla "KÚPIŤ" a následným potvrdením tejto akcie aplikácia vygeneruje správnu SMS a odošle ju. Potvrdenie o zakúpení parkovacieho lístka Vám bude doručené v odpovednej SMS.

  Aplikácia automaticky využíva službu určenia polohy Vášho mobilného telefónu, ktorá slúži na pomoc s určením parkovacej zóny alebo určením zóny spoplatneného parkovania. Údaje o polohe Vášho mobilného telefónu získané v rámci takejto lokalizácie sú len približné a orientačné, používateľ tejto aplikácie nemá právny nárok na priznanie spôsobenej škody alebo finančnej ujmy spôsobených na základe týchto údajov. Vodič je povinný riadiť sa informáciami na zvislom dopravnom značení a dodatkových značeniach označujúcich parkovisko priamo na mieste.

  Dostupné mestá: Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bratislava, Hodonín, Košice, Levice, Martin, Námestovo, Poprad, Prešov, Senec, Senica, Spišská Nová Ves, Trenčín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Zvolen. Zoznam nemusí byť kompletný, mestá sa v aplikácii automaticky aktualizujú.

  Tags: parkovaci listok presov sms

  Users review

  from 136 reviews

  "Great"

  7.6

  Users comments for SMS parkovaci listok

  Stanislav Kocis

  by Stanislav Kocis

  Oct 13, 2017  |  "Poor"

  Nefunguje

  Milos KOVACIK

  by Milos KOVACIK

  Oct 12, 2017  |  "OK"

  Posledný mesiac hlási, že vypršala platnosť konfiguračných dát a vraj sa mám pripojiť k internetu. Bol som a aj som. Dokonca som reinštaloval no nepomohlo.

  Dominik Lakatoš

  by Dominik Lakatoš

  Jul 26, 2016  |  "Poor"

  V KE už takmer mesiac platia nové zóny a tie v aplikacii nie sú.