FREE DOWNLOAD

Doktor Medi

  Doktor Medi icon

  Doktor Medi

  by: 731 8.6

  8.6 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Doktor Medi wykonał już ponad 280 000 wirtualnych diagnoz!
  Doktor Medi to aplikacja tworzona przez lekarzy, która ułatwi Ci ocenę Twojego stanu zdrowia. Doktor Medi przeanalizuje Twoje objawy i przedstawi Ci potencjalne dolegliwości oraz zaproponuje lekarza, do którego należy się udać w celu wykonania właściwej diagnostyki. Jeżeli obserwujesz niepokojące objawy, skorzystaj z wirtualnej diagnozy i dowiedz się, co może Ci dolegać.
  JAK TO DZIAŁA?
  Doktor Medi jest oparty o zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji, który przeszukuje bazę ponad 1000 objawów oraz ponad 500 jednostek chorobowych. Baza medyczna rozwijana jest przez doświadczony zespół lekarzy. Każdego dnia Doktor Medi uczy się coraz dokładniejszego rozpoznawania dolegliwości. Zadbaj o swoje zdrowie i trzymaj Doktora Medi zawsze pod ręką w swoim telefonie!

  * Uwaga prawna * Wygenerowane Wirtualne Diagnozy mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie mogą być traktowane jak porada, konsultacja lub diagnoza lekarza.
  Słowa kluczowe: diagnoza, objawy, symptomy, diagnoza online, doktor, lekarz, zdrowie, medycyna, aplikacja medyczna, diagnozy, choroba, choroby

  Tags: doktor medi , doktor medi na a

  Users review

  from 731 reviews

  "Great"

  8.6