FREE DOWNLOAD

RxMediaPharma

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  RxMediaPharma Mobile Sürüm 1.70, online hizmet sunan interaktif bir ilaç bilgi kaynağıdır. Kullanıcılarına okunması kolay, kullanıcı dostu ara yüzü aracılığıyla güvenilir bilgi sağlar. Bu uygulamadan sadece lisanslı RxMediaPharma İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı kullanıcıları lisans hakkı süresince yararlanabilirler. Diğer kullanıcılar için süre kısıtlı kullanım 7 gün ile sınırlıdır.

  RxMediaPharma İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı hekim, eczacı ve sağlık sektöründe çalışan diğer sağlık profesyonellerine tedavide güncel olarak kullanılmakta olan ilaçlar ve bunları içeren farmasötik müstahzarlar (preparatlar) hakkında bilgi sağlamak üzere tasarlanmış bilgisayar ortamında çalışan geniş kapsamlı bir ilaç bilgi kaynağıdır. Tasarımında büyük bölümü sağlık alanında verilen eğitimin sorun ve eksikliklerinden kaynaklanan ülkemize özgü koşul ve gereksinimler göz önüne alınmıştır. Bu bakımdan, RxMediaPharma İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı tıp, eczacılık, diş hekimliği ve hemşirelik gibi sağlık alanında hizmet vermek üzere eğitim gören öğrencilerin ilaçlar hakkında teorik ve uygulamaya yönelik bilgi alabilecekleri bir kaynak olma özelliğine de sahiptir.

  RxMediaPharma aşağıdaki modülleri içermektedir:
  Müstahzarlar
  Etkin Maddeler
  Endikasyonlar
  Firmalar
  Sözlük
  Laboratuvar Verileri
  Farmakolojik Grup Yapısı
  ATC Sınıflandırma Sistemi
  Sorgulama
  e-Kitaplar
  ICD-10
  Sağlık Uygulama Tebliği (SUT)
  Yeni Müstahzarlar
  Gelecek Fiyatlar

  Türkiye'de 20.000'den fazla serbest eczane, aile sağlığı merkezleri, muayenehaneler ve hastanelerin yanı sıra Sağlık Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), ilaç firmaları ve akademik kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

  Bu üstün nitelikleri ile RxMediaPharma, tüm sağlık profesyonellerinin doğru ve hızlı kararlar almalarında önemli bir yardımcıdır.

  -------------------------------------------

  RxMediaPharma Mobile is an online interactive drug information resource. It provides easy-to-read, in-depth, authoritative information for consumers via its robust, user-friendly, interactive software.

  Used by many hospitals and over 20,000 retail pharmacies and medical clinics in Turkey as well as government and Social Security Institution (SGK), pharmaceutical manufacturers and academic institutions, RxMediaPharma helps healthcare professionals.

  Tags: rxmediapharma pro

  Users review

  from 1.217 reviews

  "Great"

  8.6

  Users comments for RxMediaPharma

  A Google user

  by A Google user

  Nov 07, 2017  |  "Awesome"

  Goooood

  A Google user

  by A Google user

  Oct 15, 2017  |  "Awesome"

  Very help full app

  A Google user

  by A Google user

  Jun 16, 2017  |  "Awesome"

  رائع

  ibrahim Yavuzyılmaz

  by ibrahim Yavuzyılmaz

  Mar 30, 2017  |  "Awesome"

  İlk kez yorum yapıyorum... bir eczacılık fakültesi öğrencisi olarak emeği geçenlere can-ı gönülden teşekkür ederim. Allah sizlerden razı olsun inşallah

  onur doe

  by onur doe

  Jan 27, 2013  |  "Poor"

  Deneme süresi bitti deyip,lisans istiyor.Tavsiye etmiyorum.