FREE DOWNLOAD

VOYO.sk

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  [sk] Aplikácia VOYO.sk vám ponúka možnosť neobmedzene a legálne sledovať slovenské, české i zahraničné filmy, seriály a relácie TV Markíza a Doma. A to nie len na počítači, ale aktuálne už aj na Android zariadeniach. Za jeden nízky mesačný poplatok máte neobmedzený prístup ku všetkým filmom a seriálom z ponuky, ktoré si môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek pozrieť. A to všetko bez reklám.

  Do katalógu filmov a seriálov neustále pridávame nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je aj škála relácií a seriálov TV Markíza a Doma. Tie najobľúbenejšie z nich dokonca VOYO ponúka ešte skôr, ako sú odvysielané v TV. Služba VOYO taktiež poteší športových fanúšikov s exkluzívnymi prenosmi. Bokom neostanú ani deti, pre ktoré je pripravená široká škála detských relácií a filmov.

  UPOZORNENIE:
  - Aplikácia je prístupná iba pre zariadenia s OS Android od verzie 4.0.x (Ice Cream Sandwich) do verzie 4.3 (Jelly Bean)
  - Vzhľadom k rôznorodosti zariadení so systémom Android, rôznym systémovým nadstavbám od výrobcov a pod., nie sme schopní 100% garantovať bezproblémovú kompatibilitu so všetkými zariadeniami na trhu
  - Aplikácia nemusí korektne fungovať na zariadeniach s rootom.
  - Obsah sa nemusí zhodovať s webovou verziou služby VOYO !
  - Väčšina titulov podlieha licenčným obmedzeniam a sú dostupné iba na území Slovenskej republiky
  - Live streamy momentálne nie sú dostupné cez aplikáciu (na priadní tejto funkcionality sa pracuje)

  [en] VOYO.sk app brings you unlimited and legal access to Slovak, Czech and international movies and series along with titles of TV Markiza and Doma. Now not only on your computer but also on Android devices. With your VOYO account you have an unlimited access to all movies and series from the library, you can play them anywhere and anytime, without any advertising.

  Movies and series library is broad and constantly updated; the successful TV Markiza and Doma titles are available as advanced preview, so sooner than on TV. VOYO also offers live streaming of sport events, and for children wide offer of kids movies and series.

  ATTENTION:
  - Application will not work properly on Android devices with root
  - Content may not match with the web version of the Voyo!

  Users review

  from 798 reviews

  "Good"

  5.2