DOWNLOAD  $3.49

Hravé písničky 1, plná verze

  Hravé písničky 1, plná verze icon

  Hravé písničky 1, plná verze

  by: 18 10

  10 Users
  rating
  DOWNLOAD  $3.49

  Screenshots

  Description

  Tento program by rád povzbudil hudební cítění u nejmenších dětí. Zábavnou formou se nabízí deset lidových písniček. Vše je propojeno krásnými a navíc rozpohybovanými obrázky od českého výtvarníka Radka Zmítka. Melodie vznikly v hudební dílně Anežky Šubrové.

  Princip je jednoduchý. Dítě vybere písničku a pak si zvolí, kdo by měl v písničce zpívat (dítě, žena, nebo muž). Různé kombinace zpěváku lze měnit i během přehrávání písničky. Uživateli je dán jediný úkol a to je vyťukávání rytmu. Program na konci písničky vyhodnotí, jak toto vyťukávání do rytmu šlo. Zobrazí až pět rozkvetlých kytiček. Jako bonus je v programu umístěna relaxační obrazovka "zahrádka", kde postupně může každý uživatel sledovat vývoj. Za každou přehranou písničku přibude jeden krok do zahrádky (nová kytička, povyroste strom, přibudou předměty na plotě...).

  Před každým spuštěním písničky můžete přepnout na obrazovku s notami. V tomto nastavení se můžete připojit s vlastním hudebním nástrojem a zahrát si společně s kapelou v aplikaci od firmy Famiredo s.r.o..

  Program obsahuje písničky (včetně not a akordů):
  - Kdybys měla má panenko
  - Prší, prší, jen se leje
  - Na tom pražským mostě
  - Hřej sluníčko, hřej
  - Holka modrooká
  - Jede jede poštovský panáček
  - Když jsem byl maličký pacholíček
  - Kalamajka mik mik mik
  - Bude zima, bude máz
  - Já mám koně, vraný koně

  Dále nabízíme Hravé písničky 2 a Hravé písničky 3:
  http://www.youtube.com/watch?v=VtUQoOqXHVI

  V programu najdete: České písničky, lidové písničky, noty k písničkám, texty písniček, funkci karaoke při vypnutém zpěvu, výuka rytmiky, výuka zpěvu.

  Těšíme se na vaše reakce. Všem díky za pěkné hodnocení programu. Vyzkoušejte naši aplikaci Metronom, která je zcela zdarma.

  Users review

  from 18 reviews

  "Awesome"

  10