FREE DOWNLOAD

Muud Müzik

  • SEARCH TYPE
  Muud Müzik icon

  Muud Müzik

  by: 35.7K 7.2

  7.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Muud’una göre özgürce müzik! Yepyeni ara yüzü ve özellikleri ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkı Muud’da seni bekliyor.

  Muud ile en popüler şarkılar, en yeni albümler, haberler, etkinlikler, türlere ve moda göre hazır çalma listeleri ana sayfanda her dakika yenileniyor. Müziğe dair aradığın her şeyi buradan kolayca takip edebilirsin.

  Sadece sana özel kişiselleştirilmiş Keşfet menüsüyle sevdiğin türleri ve sanatçıları seçerek yeni şarkılar, albümler, listeler, haberler ve etkinlikleri keşfedebilirsin.

  Arama sayfasında son zamanlarda yapılan en popüler müzik aramalarını görebilir, istediğin içeriği bulabilirsin. En popüler yerli ve yabancı şarkıları aynı zamanda en yeni video klipleri ve yeni albümleri senin için hazırladık bile!

  Listeler sayfasını tam muud’una göre yaptık. Artık binlerce hazır çalma listesini sağ üstte bulunan filtreleme özelliği ile o an nasıl hissediyorsan, ne yapıyorsan ve müziğinin nasıl olmasını istiyorsan tamamen kendin belirleyebiliyorsun.

  Ben menüsünde en son dinlediğin, favoriye aldığın, indirdiğin ve çevrimdışına eklediğin müzikleri bulabilirsin. Aynı zamanda kendi listeni oluşturmak istersen yine bu menüden istediğin kadar liste oluşturup arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

  Muud Premium dünyasında seni neler bekliyor?

  Çevrimdışı Dinleme
  İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Muud Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışına ekle, internetin yokken müzik keyfini kesintisiz yaşamaya devam et.

  Yüksek Kalitede Müzik
  Muud’da milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için daha yüksek kalitede. Muud Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin.

  Sınırsız Müzik Dinle, MP3 İndir
  Muud Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına mp3 formatında indir.

  Yepyeni Muud ile benzersiz bir müzik deneyimi seni bekliyor. Üstelik Muud Premium üyelik ilk ay ÜCRETSİZ! Muud Premium aboneliğini ilk 1 ay boyunca bedava denemek istersen DENE yaz 7979 a mesaj at! Eğer Türk Telekom mobil abonesiysen Muud internetinden harcamaz.

  Detaylı bilgi: www.muud.com.tr

  Tags: ttnet müzik , müzik dinleme scripti html , hit müzik2013 ttnet , ttnetmüzik , ttnet müzik 2013 paralı , ttnet müzk androit kota , ttnetmuzik , gratis müz , ttnet müzik listeleri silme

  Users review

  from 35.668 reviews

  "Great"

  7.2

  Users comments for Muud Müzik

  Ali Aydoğdu

  by Ali Aydoğdu

  Dec 25, 2017  |  "Poor"

  Uygulamayı paralı yapmışlar ve içine etmişler

  samet aydın

  by samet aydın

  Dec 23, 2017  |  "Poor"

  Ekrani kilitledigimde muzigi durdur baslat kismi gelmiyor her seferinde uygulamaya girmem gerekiyor kötü

  A Google user

  by A Google user

  Dec 04, 2017  |  "Awesome"

  Brawwooo

  R.Idiev Safarovitch

  by R.Idiev Safarovitch

  Dec 02, 2017  |  "Poor"

  So good that I deleted and reinstalled it so I can delete it again.

  Berkay Töngel

  by Berkay Töngel

  Dec 01, 2017  |  "Poor"

  Ya..ak gibi bir yıldız bile iltifat olur

  Hülya Baylan

  by Hülya Baylan

  Nov 25, 2017  |  "OK"

  Hesabınız geçici süreliğine donduruldu ne demek açıklar mısınız? Neden belirtilmiyor, destek verilmiyor.