FREE DOWNLOAD

Rádio LUMEN

  • SEARCH TYPE
  Rádio LUMEN icon

  Rádio LUMEN

  by: 98 9.4

  9.4 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Rádio LUMEN je slovenské katolícke/kresťanské hudobno-slovné rádio s presahom do aktuálneho celospoločenského diania Cirkvi, kultúry a spoločnosti. V jeho ponuke nájdete relácie o zmysle života a duchovných hodnotách Európy. I bohatý duchovný a liturgický program. S poslucháčmi tvoríme duchovné spoločenstvo. Hudba v Rádiu LUMEN: Hudobný výber "všedného dňa" čerpá z tvorby a interpretácie 60. - 90. rokov 20.st., no nechýba v ňom ani súčasná hudba. Stredný hudobný prúd tohto obdobia (vychádzajúci najmä z domáceho i zahraničného popu, folk-rocku i blues-gospelových koreňov) je pre strednú generáciu nielen známy, ale aj upokojujúci. Ponúka pocit bezpečia, pripomína osviežujúce momentky mladosti, nevyrušuje pri každodenných problémoch.

  Tags: radio lumen lif , radio lumen , radio lumen sk

  Users review

  from 98 reviews

  "Awesome"

  9.4

  Users comments for Rádio LUMEN

  A Google user

  by A Google user

  Dec 15, 2017  |  "Awesome"

  App keep crashing every few minutes. It take few minutes to restart too. It is bit annoying because I can't listen MY BELOVED radio on the roads. COULD YOU FIX IT PLEASE! Content of Lumen is superb! App as such is rubbish and need to improve. App stále padá každú chvíľu. Trvá dosť dlho kým sa spamätá a začne fungovať znovu. Je to dosť nepríjemné pretože nemôžem počúvať moje obľúbené rádio keď som na cestách. MÔŽETE TO PROSIM NAPRAVIT! Obsah rádia Lumen je parádny. Aplikácia ako taká je zla a potrebuje vylepšiť.

  Genesys Trainer

  by Genesys Trainer

  Sep 26, 2013  |  "Awesome"

  one of the radios worth to listen. app needs some improvement.

  Dušan Kreheľ

  by Dušan Kreheľ

  Mar 28, 2013  |  "Great"

  Pochvaleny bud Jezis Kristus. Mohli by ste dat, aby sa dalo zvolit velkost datoveho toku pri streamovani? Tak ako je na web-stranke moznost, ze od pomalych rychlosti po vecsiu a vecsiu, nech si clovek nastavi podla toho, aku moze alebo mu vyhovuje. Bolo by dobre dat zobrazit popis pri programe, nech sa zobrazi cely, ked je popis dlhsi (napr. pri omsi, clovek nevidi odkial je, ak je dlhy popis, z