FREE DOWNLOAD

Türk Telekom Müzik

  • SEARCH TYPE
  Türk Telekom Müzik icon

  Türk Telekom Müzik

  by: 32.3K 7.2

  7.2 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Türk Telekom Müzik ile Dünyanın Müziğine Kulak Ver! Yepyeni ara yüzü ve özellikleri ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkı Türk Telekom Müzik’te seni bekliyor.

  Türk Telekom Müzik ile en popüler şarkıları, moduna ve türlere göre özel olarak hazırlanmış ve her gün yenilenen hazır çalma listelerini, radyoları ve ünlü sanatçıların senin için seçtiği şarkıları sınırsız dinlemenin keyfini çıkar. Beğendiğin şarkıları favorilerine al, kendi listelerini oluştur, arkadaşlarınla paylaş. Müziğim alanından kişisel içeriklerine kolayca ulaş. Güncel haberlerden, etkinliklere kadar müziğe dair aradığın her şeyi kolayca takip et.

  En sevdiğin sanatçıların videolarını izlemenin ve paylaşmanın keyfini çıkar!

  Üstelik Türk Telekom Müzik Premium dünyasında sana özel yenilikler de var!

  Çevrimdışı Dinle
  İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Türk Telekom Müzik Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışı Şarkılara ekle, internetin yokken ya da Türk Telekom Müzik’i çevrimdışı modda kullanırken müzik keyfini doya doya kesintisiz yaşamaya devam et.

  HD Dinle
  En favori şarkıların artık HD kalitede! Türk Telekom Müzik’te milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için artık daha yüksek kalitede. Türk Telekom Müzik Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin.

  Sınırsız Dinle, Dilediğini İndir
  Türk Telekom Müzik Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına indirebilir, istediğin her an dinle.
  Yepyeni Türk Telekom Müzik ile benzersiz bir müzik deneyimi seni bekliyor. Üstelik Türk Telekom Müzik Premium üyelik ilk ay ücretsiz!

  Detaylı bilgi: www.turktelekommuzik.com

  Tags: ttnet müzik , müzik dinleme scripti html , hit müzik2013 ttnet , ttnetmüzik , ttnet müzik 2013 paralı , ttnet müzk androit kota , ttnetmuzik , gratis müz , ttnet müzik listeleri silme

  Users review

  from 32.266 reviews

  "Great"

  7.2

  Users comments

  priyanshu mishra

  by priyanshu mishra

  Jul 15, 2017  |  "Awesome"

  is a very nice app for music

  A Google user

  by A Google user

  Jun 18, 2017  |  "Awesome"

  Mast he

  Ömer Emre Yücel

  by Ömer Emre Yücel

  Jun 05, 2017  |  "OK"

  Şarkılara ulaşma, ve kategorizasyon oldukça zahmet verici. En azından sanatçıları favorilere ekleme özelliği eklenmeli ki sanatçının müzikleri karışık dinlensin

  Ahmet Yucel

  by Ahmet Yucel

  Apr 29, 2017  |  "Poor"

  Ücret verdiğimiz halde premium üye olamıyoruz para israfı

  A Google user

  by A Google user

  Apr 12, 2017  |  "Great"

  Supeeerr

  Atakan ORGAN

  by Atakan ORGAN

  Apr 06, 2017  |  "Awesome"

  Uygulamayı daha yeni indirdim ve müzik listeleri, çevrimdışı özelliği, çok iyi gözüküyor. Premium ücreti de uygun gibi, temennim uygulamanın bozulmaması daha da geliştirilmesi ??????