FREE DOWNLOAD

Turkcell Müzik HD

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Turkcell müzik ile 3 Milyondan fazla şarkıyı keşfedin, dinleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Ne zaman ve nerede isterseniz Turkcell Müzik ile müzik keyfini yaşayın. Turkcell müzik ile istediğiniz şarkıyı anında satın alabilir, ya da paket satın alarak müzik indirebilirsiniz. Yerli, yabancı ve karışık şarkı seçenekleri ile radyo dinleyebilir, dinlediğiniz şarkıyı facebook, twitter ya da e-posta ile paylaşabilir, “Beğen” şeklinde işaretleyebilir ya da özel kullanıcı listelerinize ekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz şarkılardan liste yapabilir veya turkcellmuzik.com’da oluşturduğunuz listelere erişebilirsiniz.
  Sadece Android Tablet uygulamasında bulunan özellikler;
  ☆ Yeni Paylaş: Uygulamada seçtiğiniz bir şarkıyı iki tablet arasında paylaşabilirsiniz. Bunun için carousel de şarkı görselini seçin, tabletleri uygulama açıkken sallayın. Bump teknolojisi kullanarak hazırlanan Salla&Paylaş ile paylaştığınız şarkı diğer tabletteki Turkcell müzik uygulaması tarafında aktarılacak ve otomatik olarak çalmaya başlayacak.
  ☆ Yeni Arama: Akıllı arama ile sesli arama yapabilirsiniz. Şarkı, sanatçı ile albüm adlarını sesli olarak arayabilirsiniz. Konuş&Çal ile bulunan en yakın sonuçlar otomatik olarak çalmaya başlayacak
  ☆ Yeni Oynat: Müzik uygulamalarında en çok aranan özelliklerden olan equalizer özelliği ile sesi kendi isteğinize göre filtreleyin.

  Tags: turkcell muzik widget

  Users review

  from 67 reviews

  "Great"

  7.8

  Users comments for Turkcell Müzik HD

  Ahmet Onur Demirel

  by Ahmet Onur Demirel

  May 30, 2013  |  "OK"

  Indirdigim sarkilarin ses kalitesinin 128 kpbs altinda olmasi tam bir facia. 128 kpbs bile kabul edilemez bir seviye iken bazi sarkilar 48 kpbs gibi sacma bir kalitedeydi. En yakin zamanda duzeltilmesi gerek. Ayrica bazi sarkilarin suresi gorulmuyor ve bunlari indirmeye kalktigimda 'beklenmedik hata' uyarisi veriyor.

  Burak Yavuz

  by Burak Yavuz

  Dec 17, 2012  |  "Good"

  Ust ve alt kisimdaki menüler calismiyor