FREE DOWNLOAD

Bodrumlife

  • SEARCH TYPE
  Bodrumlife icon

  Bodrumlife

  by: 3 8

  8 Users
  rating
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Bodrum'un en iyi dergisi BodrumLife artık Android cihazlarınızda...

  1996 yılından günümüze Bodrum için...

  Bodrum'da 1996 yılından bu yana yayıncılık ve reklam sektöründe ilklere imza atmış bir ekibiz. 1996 yılından itibaren Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanan aylık Bodrum Magazin dergimiz ve yanısıra Bodrum Scope, Bodrumlife, Bodrum Style adlı yayınlarımız vardı ek olarak.. Bodrum Magazin 6 yıl süresince her ay yayınlandı. O yıllarda başka bir dergi yoktu Bodrum'da.

  Kendimize Bodrum adına bir misyon yüklemiş ve 1997 yılından bu yana Bodrum'u www.bodrumlife.com web sayfaları aracılığıyla tüm dünyaya yakınlaştırmıştık.

  Bodrum'un çehresi 2000'li yıllarda daha hızlı bir şekilde değişmeye, dönüşmeye başladığında farklı bir kurumsal yapı, yeni bir bakışla kendimizi güncelledik. 2001 Ocak sayısı Bodrum Magazin dergimizin son sayısı oldu.

  2003 yılında bambaşka bir tasarım ve içerikle Bodrumlife ve Nereye Gidilir dergilerimiz ile yepyeni bir başlangıç yaptık.

  Yayın ailemize 2007 Mayıs ayında Bodrum Sanat dergisi eklendi.

  Günümüzde gelişen sanal dünyaya ve sosyal paylaşıma uyarak yayaınlarının sürdürdüğümüz Bodrumlife, Bodrum'da Nereye Gidilir ve Bodrum Rehberi "Bodrum'a Dair Ne Varsa" isimli yayanlarımızla basılı medyada, internet ortamaında, sosyal mecrada ve mobil cihazlarda yer alarak Bodrum'u en iyi şekilde tanaıtmaya ve okuyuculara aktarmaya çalışmaktayız.

  Biz dergilerimiz, web sayfalarımız ve mobil uygulamalarımızla Bodrum kent bilinci, kent kültürüne katkıda bulunduğumuza inanıyoruz, bunun için çaba sarf ediyoruz. Hele bu kent ülkemizde ve dünyada adını duyurmuş, tarih sayfalarına adını yazdırmış Bodrum gibi bir kentse yaptığımız işe karşı sorumluluğumuz artıyor.

  Biz Bodrum'u ve bu yarımadada yaşamayı seviyoruz. Tıpkı her yıl akın akın yarımadamıza gelen konuklarımız gibi, sizler gibi..

  Bu sevgiyi yaratan değerleri dergilerimizde, android uygulamamızda bulabilirsiniz. Sizleri bu değerleri paylaşmaya davet ediyoruz.

  Keywords: edergi,dergi,egazete,figensoft,gazete,bodrum,habercilik,spor,magazin,dünya,güncel,gündem,yaşam

  Users review

  from 3 reviews

  "Great"

  8