FREE DOWNLOAD

Chip CZ

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Chip je moderní časopis, který přináší špičkové informace ze světa digitální techniky a počítačů. Čtenáři si oblíbili Chip především díky nezávislosti jeho redakce, která zpracovává profesionální testy hardwaru, softwaru, mobilních přístrojů a elektroniky se zaměřením na český a slovenský spotřebitelský trh.
  Přímo v digitálním časopisu na straně 55 si lze on-line vyžádat zaslání softwaru, který je u tištěného časopisu na DVD.

  Informace o předplatném
  V aplikaci klepněte na „Předplatné“. Připraveny jsou varianty na tři měsíce za 290 Kč, na šest měsíců za 570 Kč a na jeden rok za 1 111 Kč. Platba je realizována přes váš účet u Google Play. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno 24 hodin před vypršením předplaceného období. Pro správu předplatného spusťte na Androidu aplikaci Google Play, klikněte vlevo nahoře na symbol menu a pro úpravy zvolte tlačítko »Moje předplatné«.

  Obnovení dřívějších nákupů
  Po nové instalaci a po zásadních aktualizacích aplikace obnovte své dřívější nákupy tlačítkem «Obnovit všechny nákupy« které najdete v menu v pravém horním rohu aplikace.

  Výhodné předplatné Chipu
  Časopis Chip nabízí výhodné varianty tištěného, kombinovaného a digitálního předplatného www.chip.cz/predplatne, které umožňuje číst časopis současně na různých mobilech, tabletech a počítačích.

  Ochrana osobních údajů
  Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník vydavatelství Burda Praha, spol. s r.o., jsou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách, akcích a nabídkách vydavatele. Více na www.chip.cz/burda-praha/podminky-pouzivani.

  Platební operace, realizované prostřednictvím aplikace Chip CZ, jsou provozovány společností Google Inc.

  Users review

  from 188 reviews

  "Great"

  7