FREE DOWNLOAD

Deník.cz

  FREE DOWNLOAD

  Screenshots

  Description

  Zpravodajská aplikace Deník.cz přináší nejnovější informace o tom, co se vás skutečně týká.

  Ať už jde o blížící se bouřky, kulturní dění ve vašem městě, příběhy ze sousedství nebo o regionální zajímavosti, které jsou pro jiná média podružné: Ve všech koutech ČR se můžete spolehnout na seriózní a nezávislou práci novinářů regionálních redakcí Deníku.

  Odebírejte chytře zprávy z nejbližšího okolí – na základě místa, kde se zrovna nacházíte. Sledování dalších regionů si snadno navolíte v nastavení aplikace. Samozřejmě nepřijdete ani o významné novinky z celé ČR a ze zahraničí.

  Na důležité události vás upozorní notifikace hned v momentě, kdy o nich vydáme článek. Díky tomu můžete být mezi jeho prvními čtenáři.

  Chcete dohnat zprávy, kterým jste přes den nemohli věnovat pozornost? Součástí aplikace je výběr hlavních témat dne, kategorizace článků dle rubrik i vyhledávání podle klíčových slov.

  Nechybí ani další obsah, na který jste zvyklí z webové verze Deníku: fotogalerie, videa nebo rychlé přepínání regionů.

  Při zlepšování naší aplikace jsme kladli důraz jak na aktuální zpravodajství širokého záběru, tak na přehlednost a uživatelskou přívětivost.

  Stáhněte si aplikaci Deník.cz ještě dnes a odebírejte zprávy, které jsou opravdu „z domova“.

  Budeme rádi, za vaši zpětnou vazbu. Připomínky, návrhy na zlepšení nebo chyby v aplikaci nám prosím posílejte na email online.apps@vlmedia.cz. Děkujeme!

  Users review

  from 535 reviews

  "Good"

  6.6