FREE DOWNLOAD

Dergilik

  • SEARCH TYPE
  FREE DOWNLOAD


  Screenshots

  Description

  Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformudur. Dergilik’te yer alan 330'dan fazla dergi ve gazetenin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz yayınları hep yanınızda taşırsınız.

  Dergilik uygulamasını telefon ya da tabletinize yükledikten sonra seçtiğiniz derginin indirme adımından GSM no bilginizi girerek telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.

  Dergilik ile;
  • İlgi alanlarınıza özel 330'dan fazla dergi ve gazeteden derlenmiş, günlük güncellenen makalelerden gündemi yakalayabilir,
  • Otomatik indirme özelliği ile tek dokunuşla otomatik indir talimatı verip, dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,
  • Ara bul özelliği sayesinde uygulama içinde arama yapabilir,
  • Cropy ile dilediğiniz sayfaları kesip saklayabilir (Dergilerim > Kliplerim altında ya da cihazınızın foto galerisinde) veya arkadaşlarınızla paylaşabilir,
  • İndirdiğiniz yayınları çevrim dışı iken de okuyabilir,
  • Otomatik sayfa ayracı ile okuduğunuz dergilere kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  ABONELİK VE ÜCRETLENDİRME:

  • Dergilik'ten tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir.
  • Aboneliklerin görüntülenebilmesi için uygulamaya giriş yapılması yeterlidir. Giriş yapma işlemi tamamen ücretsizdir.
  • Tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş Turkcell aboneleri tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden Dergilik'teki yüzlerce dergiyi keyifle indirip okuyabilirler.
  • Tarife paketi kapsamına Dergilik eklenmemiş Turkcell kullanıcıları Dergilik kapsamındaki tüm dergilere uygulama içerisindeki "Abone Ol" sekmesine tıklayarak ya da DERGI yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek aylık sadece 13,90 TL ödeyerek abone olabilirler. Bu kullanıcıların Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek için kullanacakları mobil internet, varsa mobil internet paketlerinden düşülür, paketleri yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Dergilik abonelik servisinden faydalanan Turkcell aboneleri, aboneliklerini IPTAL etmedikleri sürece abonelikleri devam eder, IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.
  • Diğer operatör kullanıcıları GooglePlay üzerinden Dergilik kapsamındaki tüm dergilere uygulama içi satın alma ile aylık 14,99 TL ödeyerek abone olabilirler. Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları data operatörlerindeki mobil / sabit data tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Dergilik aboneleri günlük kotalar dahilinde ücretli gazeteleri de ek ücret vermeden okuyabilirler. Günlük kotanın bitmesi durumunda Hurriyet Gazetesi paketine aylık 10,99TL vererek abone olabilirler.
  • Diğer operatör kullanıcılarımız Dergilik aboneliklerini GooglePlay üzerinden iptal edebilirler. İptal edilen abonelik dönemi için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ilgili abonelik döneminin sonuna kadar devam eder. Abonelik iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenmeye devam eder.

  Dergilik servisi hakkında detaylı bilgiye mobil uygulamanın Yardım > Sık Sorulan Sorular bölümünden ulaşabilirsiniz. Güvenlik Politikamıza ise http://www.turkcell.com.tr/tr/gizlilik-ve-guvenlik linkinden ulaşabilirsiniz.

  Her sürümde sizden gelen yorumları dikkate alarak iyileştirmeler yapmaya özen gösteriyoruz. Yorum, öneri ve şikayetlerinizi uygulama içindeki Yardım > Bize Ulaşın ya da e-posta ile info-dergilik@turkcell.com.tr üzerinden iletebilirsiniz.

  Keyifli okumalar dileriz.

  Tags: turkcell dergilik apk , turkcell png , turkcell dergilik , turkcell dergilik indir , turkcell dergilik tablet , internette üçretsiz dergi okumak , turkcell dergicilik apk , dergilik , tablet dergileri

  Users review

  from 37.272 reviews

  "Great"

  8.6

  Users comments for Dergilik

  ÖMER BAŞER

  by ÖMER BAŞER

  Feb 12, 2018  |  "Poor"

  abonelik satın aldım. saatler geçti hala aboneliğim aktif olmadı. mobil uygulama üzerinden mesaj atıyorum. ama ilgilenen yok. hiç yakışmıyor.

  Paul Kazo

  by Paul Kazo

  Feb 10, 2018  |  "Poor"

  Kotu yazilmis. Bir sey indirip ve tiklayip acamiyorsam uygulamanin ne anlami var ki? Baya baya kotu

  A Google user

  by A Google user

  Feb 10, 2018  |  "Poor"

  So bad

  Forum Yazılım

  by Forum Yazılım

  Feb 03, 2018  |  "Poor"

  Çöp

  Berke Öznalbant

  by Berke Öznalbant

  Feb 01, 2018  |  "Poor"

  Uygulama sürekli internetten kopuyor ve loading ekranı dönüyor sadece. Dergiyi indirmeye çalışınca indirmeye baslamiyor çoğu zaman. Rastgele şekilde kapanıyor ara sıra. Üniversite öğrencisi daha iyi yapar şu uygulamayı.

  Eray Özer

  by Eray Özer

  Jan 29, 2018  |  "OK"

  Kullanıcı arayüzü kötü bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Favorileriler özelliği sadece spesifik bir sayı ile sınırlı olmamalı. Doğrudan bir markayı da favorilerime ekleyip kategorilerde dergi aramaktansa sevdiğimi okumalıyım. Bir markayı açtığımda alttaki sliderdan ziyade bir icon view listesi ile karşılaşıp, indirdiklerimi ve indirmediklerimi görmem güzel olur.